logo

Programma voor het 69e Jeugdtoernooi (10 Jun 2017)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 69e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:30 1 CSL D1 - De Granaet D1 11 - 0 Veld 1 Ralph de Vries
107 09:30 1 Drachten/vd Wiel D1 - OKO/Bies D1 10 - 1 Veld 2 Jan Tiemersma
113 09:30 3 Boelenslaan D1 - Invicta D1 5 - 4 Veld 3 Stefan de Vries
119 09:30 3 OKO/Bies D2 - Quick'21 D1 2 - 9 Veld 4 Anita Hendriksma
125 09:30 5 De Pein D1 - Drachten/vd Wiel D2 2 - 3 Veld 5 Anne Hoekstra
131 09:30 5 Frigro D1 - Olympia (T) D1 4 - 4 Veld 6 Johannes van der Heide
137 09:30 7 De Granaet D3 - Drachten/vd Wiel D3 4 - 1 Veld 7 Sander Weijer
140 09:30 7 Quick'21 D2 - WIK'34 D1 3 - 2 Veld 8 Amanda Vlot
143 09:30 8 CSL D2 - Harkema D2 4 - 7 Veld 9 Elisabeth Visser
149 09:30 8 HHCombi D1 - TFS D1 6 - 3 Veld 10 Dagmar Rozema
155 09:30 10 CSL E1 - Heerenveen E4 9 - 5 Veld 11 Gerben de Vries
161 09:30 10 LDODK/Rinsma Fashion E1 - OKO/Bies E1 7 - 3 Veld 12 Marcel Smidt
167 09:30 11 DTL E3 - Heerenveen E5 3 - 4 Veld 13 Elisa Zijlstra
173 09:30 11 Nic./Alfa-college E1 - Quick'21 E1 4 - 3 Veld 14 Vervanger Jorn Welling
179 09:30 14 De Granaet E1 - DTL E2 7 - 2 Veld 15 Laurens Meinsma
185 09:30 14 Harkema E1 - Olympia (T) E1 10 - 1 Veld 16 Tessa Kingma
191 09:30 17 De Granaet E2 - Flamingo's E3 3 - 7 Veld 17 Dirk Kanning
197 09:30 17 Frigro E2 - Harkema E3 0 - 2 Veld 18 Antje Hoeksma
203 09:30 19 De Lauwers E2 - Drachten/vd Wiel E5 2 - 0 Veld 19 Simon Hoekstra
209 09:30 19 Quick'21 E2 - WIK'34 E1 8 - 0 Veld 20 Ilse Neef
215 09:30 20 Heerenveen F1 - Heerenveen F2 7 - 7 Veld 21 Lisette Hamminga
221 09:30 20 Lintjo F1 - TFS F1 6 - 2 Veld 22 Ruurd Riemersma
227 09:30 22 CSL F2 - Drachten/vd Wiel F2 3 - 6 Veld 23 Lisanne van der Hoek
233 09:30 22 LDODK/Rinsma Fashion F2 - Quick'21 F1 6 - 7 Veld 24 Marisa Riemersma
239 09:30 24 CSL F1 - Nic./Hoogkerk F2 6 - 7 Veld 25 Geeske van der Veen
245 09:30 24 OKO/Bies F1 - WIK'34 F1 2 - 8 Veld 26 Ineke Kijlstra

Ronde: 2 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:02 2 Flamingo's D1 - Harkema D1 6 - 2 Veld 1 Stefan Hoogeveen
108 10:02 2 Heerenveen E1 - Kinea D1 7 - 5 Veld 2 Willem Feenstra
114 10:02 4 De Granaet D2 - De Lauwers D1 2 - 2 Veld 3 Alinda Miedema
120 10:02 4 Nic./Alfa-college D1 - Nij Quick Libben D1 0 - 7 Veld 4 Matthijs Feddema
126 10:02 6 Invicta D2 - Joure D1 0 - 6 Veld 5 Kylie Wetsema
132 10:02 6 LDODK/Rinsma Fashion D5 - Veenwouden D1 4 - 2 Veld 6 Lennart Willemse
144 10:02 9 Drachten/vd Wiel E1 - Heerenveen E3 11 - 2 Veld 9 Kelly Beiboer
150 10:02 9 Nij Quick Libben E1 - OKO/Bies E2 2 - 3 Veld 10 Jan Roelof Dijkstra
156 10:02 12 CSL E2 - Drachten/vd Wiel E2 4 - 8 Veld 11 Jacob Woudstra
162 10:02 12 Flamingo's E1 - Heerenveen E6 1 - 16 Veld 12 Sipke de Jong
168 10:02 13 Flamingo's E2 - Frigro E1 3 - 3 Veld 13 Marieke de Jong
174 10:02 13 Kinea E1 - LDODK/Rinsma Fashion F1 12 - 5 Veld 14 Henk Jan Hendriks
180 10:02 15 Boelenslaan E1 - Drachten/vd Wiel E3 2 - 4 Veld 15 Alle Harm de Jong
186 10:02 15 HHCombi E1 - Invicta E1 0 - 5 Veld 16 Sied Willem de Jong
192 10:02 16 Boelenslaan E2 - Drachten/vd Wiel E4 4 - 5 Veld 17 Sietske Talsma
198 10:02 16 Harkema E2 - Nic./Alfa-college E2 4 - 1 Veld 18 Rikst Broekhuizen
204 10:02 18 De Lauwers E1 - De Pein E1 3 - 3 Veld 19 Bonne Altena
210 10:02 18 OKO/Bies E3 - TFS E1 7 - 0 Veld 20 Julian van Leer
216 10:02 21 Drachten/vd Wiel F1 - Flamingo's F1 4 - 8 Veld 21 Marrit Klomp
222 10:02 21 Heerenveen F3 - Invicta F1 10 - 4 Veld 22 Aafke Kamminga
228 10:02 23 De Granaet F1 - DTL F2 12 - 1 Veld 23 Jan Klooster
234 10:02 23 Lintjo F2 - Nij Quick Libben F1 17 - 3 Veld 24 Anita Keuning
240 10:02 25 Boelenslaan F1 - Frigro F1 4 - 6 Veld 25 Inge Dijkstra
246 10:02 25 Kinea F1 - TFS F2 6 - 3 Veld 26 Leonie Jelsma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:35 1 CSL D1 - Drachten/vd Wiel D1 16 - 3 Veld 1 Dagmar Rozema
109 10:35 1 De Granaet D1 - OKO/Bies D1 5 - 2 Veld 2 Sander Weijer
115 10:35 3 Boelenslaan D1 - OKO/Bies D2 4 - 1 Veld 3 Jan Tiemersma
121 10:35 3 Invicta D1 - Quick'21 D1 8 - 5 Veld 4 Anne Hoekstra
127 10:35 5 De Pein D1 - Frigro D1 0 - 4 Veld 5 Stefan de Vries
133 10:35 5 Drachten/vd Wiel D2 - Olympia (T) D1 3 - 4 Veld 6 Anita Hendriksma
138 10:35 7 De Granaet D3 - Quick'21 D2 1 - 4 Veld 7 Johannes van der Heide
141 10:35 7 Drachten/vd Wiel D3 - WIK'34 D1 2 - 4 Veld 8 Elisabeth Visser
145 10:35 8 CSL D2 - HHCombi D1 10 - 2 Veld 9 Gerben de Vries
151 10:35 8 Harkema D2 - TFS D1 10 - 1 Veld 10 Marcel Smidt
157 10:35 10 CSL E1 - LDODK/Rinsma Fashion E1 3 - 6 Veld 11 Ralph de Vries
163 10:35 10 Heerenveen E4 - OKO/Bies E1 6 - 5 Veld 12 Laurens Meinsma
169 10:35 11 DTL E3 - Nic./Alfa-college E1 7 - 14 Veld 13 Amanda Vlot
175 10:35 11 Heerenveen E5 - Quick'21 E1 6 - 4 Veld 14 Elisa Zijlstra
181 10:35 14 De Granaet E1 - Harkema E1 17 - 0 Veld 15 Vervanger Jorn Welling
187 10:35 14 DTL E2 - Olympia (T) E1 8 - 3 Veld 16 Dirk Kanning
193 10:35 17 De Granaet E2 - Frigro E2 7 - 2 Veld 17 Ilse Neef
199 10:35 17 Flamingo's E3 - Harkema E3 1 - 2 Veld 18 Tessa Kingma
205 10:35 19 De Lauwers E2 - Quick'21 E2 0 - 2 Veld 19 Antje Hoeksma
211 10:35 19 Drachten/vd Wiel E5 - WIK'34 E1 0 - 4 Veld 20 Lisanne van der Hoek
217 10:35 20 Heerenveen F1 - Lintjo F1 9 - 7 Veld 21 Ineke Kijlstra
223 10:35 20 Heerenveen F2 - TFS F1 5 - 13 Veld 22 Lisette Hamminga
229 10:35 22 CSL F2 - LDODK/Rinsma Fashion F2 6 - 3 Veld 23 Simon Hoekstra
235 10:35 22 Drachten/vd Wiel F2 - Quick'21 F1 10 - 3 Veld 24 Geeske van der Veen
241 10:35 24 CSL F1 - OKO/Bies F1 6 - 2 Veld 25 Marisa Riemersma
247 10:35 24 Nic./Hoogkerk F2 - WIK'34 F1 5 - 8 Veld 26 Ruurd Riemersma

Ronde: 4 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 11:07 2 Flamingo's D1 - Heerenveen E1 6 - 4 Veld 1 Alinda Miedema
110 11:07 2 Harkema D1 - Kinea D1 4 - 1 Veld 2 Kylie Wetsema
116 11:07 4 De Granaet D2 - Nic./Alfa-college D1 2 - 1 Veld 3 Stefan Hoogeveen
122 11:07 4 De Lauwers D1 - Nij Quick Libben D1 7 - 2 Veld 4 Willem Feenstra
128 11:07 6 Invicta D2 - LDODK/Rinsma Fashion D5 1 - 5 Veld 5 Jan Roelof Dijkstra
134 11:07 6 Joure D1 - Veenwouden D1 4 - 4 Veld 6 Kelly Beiboer
146 11:07 9 Drachten/vd Wiel E1 - Nij Quick Libben E1 15 - 0 Veld 9 Lennart Willemse
152 11:07 9 Heerenveen E3 - OKO/Bies E2 4 - 4 Veld 10 Matthijs Feddema
158 11:07 12 CSL E2 - Flamingo's E1 9 - 6 Veld 11 Sietske Talsma
164 11:07 12 Drachten/vd Wiel E2 - Heerenveen E6 6 - 10 Veld 12 Sied Willem de Jong
170 11:07 13 Flamingo's E2 - Kinea E1 3 - 2 Veld 13 Alle Harm de Jong
176 11:07 13 Frigro E1 - LDODK/Rinsma Fashion F1 11 - 5 Veld 14 Jacob Woudstra
182 11:07 15 Boelenslaan E1 - HHCombi E1 2 - 5 Veld 15 Marieke de Jong
188 11:07 15 Drachten/vd Wiel E3 - Invicta E1 2 - 6 Veld 16 Marrit Klomp
194 11:07 16 Boelenslaan E2 - Harkema E2 1 - 6 Veld 17 Henk Jan Hendriks
200 11:07 16 Drachten/vd Wiel E4 - Nic./Alfa-college E2 10 - 3 Veld 18 Sipke de Jong
206 11:07 18 De Lauwers E1 - OKO/Bies E3 0 - 3 Veld 19 Rikst Broekhuizen
212 11:07 18 De Pein E1 - TFS E1 1 - 8 Veld 20 Jan Klooster
218 11:07 21 Drachten/vd Wiel F1 - Heerenveen F3 1 - 4 Veld 21 Bonne Altena
224 11:07 21 Flamingo's F1 - Invicta F1 12 - 1 Veld 22 Julian van Leer
230 11:07 23 De Granaet F1 - Lintjo F2 4 - 1 Veld 23 Inge Dijkstra
236 11:07 23 DTL F2 - Nij Quick Libben F1 5 - 4 Veld 24 Leonie Jelsma
242 11:07 25 Boelenslaan F1 - Kinea F1 4 - 6 Veld 25 Anita Keuning
248 11:07 25 Frigro F1 - TFS F2 7 - 4 Veld 26 Aafke Kamminga

Ronde: 5 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 12:20 1 OKO/Bies D1 - CSL D1 1 - 16 Veld 1 Amanda Vlot
111 12:20 1 De Granaet D1 - Drachten/vd Wiel D1 4 - 7 Veld 2 Gerben de Vries
117 12:20 3 Quick'21 D1 - Boelenslaan D1 3 - 6 Veld 3 Ralph de Vries
123 12:20 3 Invicta D1 - OKO/Bies D2 4 - 5 Veld 4 Johannes van der Heide
129 12:20 5 Olympia (T) D1 - De Pein D1 8 - 1 Veld 5 Jan Tiemersma
135 12:20 5 Drachten/vd Wiel D2 - Frigro D1 3 - 4 Veld 6 Elisa Zijlstra
139 12:20 7 WIK'34 D1 - De Granaet D3 7 - 4 Veld 7 Anne Hoekstra
142 12:20 7 Drachten/vd Wiel D3 - Quick'21 D2 1 - 7 Veld 8 Stefan de Vries
147 12:20 8 TFS D1 - CSL D2 3 - 14 Veld 9 Anita Hendriksma
153 12:20 8 Harkema D2 - HHCombi D1 10 - 4 Veld 10 Laurens Meinsma
159 12:20 10 OKO/Bies E1 - CSL E1 4 - 7 Veld 11 Dagmar Rozema
165 12:20 10 Heerenveen E4 - LDODK/Rinsma Fashion E1 6 - 10 Veld 12 Sander Weijer
171 12:20 11 Quick'21 E1 - DTL E3 5 - 6 Veld 13 Ruurd Riemersma
177 12:20 11 Heerenveen E5 - Nic./Alfa-college E1 12 - 6 Veld 14 Marcel Smidt
183 12:20 14 Olympia (T) E1 - De Granaet E1 0 - 20 Veld 15 Lisette Hamminga
189 12:20 14 DTL E2 - Harkema E1 3 - 2 Veld 16 Simon Hoekstra
195 12:20 17 Harkema E3 - De Granaet E2 2 - 6 Veld 17 Lisanne van der Hoek
201 12:20 17 Flamingo's E3 - Frigro E2 6 - 2 Veld 18 Ineke Kijlstra
207 12:20 19 WIK'34 E1 - De Lauwers E2 2 - 0 Veld 19 Elisabeth Visser
213 12:20 19 Drachten/vd Wiel E5 - Quick'21 E2 0 - 14 Veld 20 Dirk Kanning
219 12:20 20 TFS F1 - Heerenveen F1 1 - 19 Veld 21 Jeen Meinsma
225 12:20 20 Heerenveen F2 - Lintjo F1 3 - 10 Veld 22 Tessa Kingma
231 12:20 22 Quick'21 F1 - CSL F2 2 - 5 Veld 23 Antje Hoeksma
237 12:20 22 Drachten/vd Wiel F2 - LDODK/Rinsma Fashion F2 7 - 3 Veld 24 Ilse Neef
243 12:20 24 WIK'34 F1 - CSL F1 7 - 4 Veld 25 Marisa Riemersma
249 12:20 24 Nic./Hoogkerk F2 - OKO/Bies F1 11 - 7 Veld 26 Geeske van der Veen

Ronde: 6 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:52 2 Kinea D1 - Flamingo's D1 1 - 7 Veld 1 Matthijs Feddema
112 12:52 2 Harkema D1 - Heerenveen E1 6 - 3 Veld 2 Lennart Willemse
118 12:52 4 Nij Quick Libben D1 - De Granaet D2 3 - 5 Veld 3 Kelly Beiboer
124 12:52 4 De Lauwers D1 - Nic./Alfa-college D1 5 - 3 Veld 4 Stefan Hoogeveen
130 12:52 6 Veenwouden D1 - Invicta D2 4 - 3 Veld 5 Willem Feenstra
136 12:52 6 Joure D1 - LDODK/Rinsma Fashion D5 4 - 5 Veld 6 Jan Roelof Dijkstra
148 12:52 9 OKO/Bies E2 - Drachten/vd Wiel E1 5 - 7 Veld 9 Kylie Wetsema
154 12:52 9 Heerenveen E3 - Nij Quick Libben E1 5 - 0 Veld 10 Alinda Miedema
160 12:52 12 Heerenveen E6 - CSL E2 20 - 3 Veld 11 Henk Jan Hendriks
166 12:52 12 Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's E1 8 - 1 Veld 12 Bonne Altena
172 12:52 13 LDODK/Rinsma Fashion F1 - Flamingo's E2 2 - 6 Veld 13 Sietske Talsma
178 12:52 13 Frigro E1 - Kinea E1 2 - 8 Veld 14 Rikst Broekhuizen
184 12:52 15 Invicta E1 - Boelenslaan E1 3 - 1 Veld 15 Jacob Woudstra
190 12:52 15 Drachten/vd Wiel E3 - HHCombi E1 5 - 4 Veld 16 Alle Harm de Jong
196 12:52 16 Nic./Alfa-college E2 - Boelenslaan E2 9 - 6 Veld 17 Sied Willem de Jong
202 12:52 16 Drachten/vd Wiel E4 - Harkema E2 7 - 2 Veld 18 Jan Klooster
208 12:52 18 TFS E1 - De Lauwers E1 9 - 2 Veld 19 Marrit Klomp
214 12:52 18 De Pein E1 - OKO/Bies E3 3 - 11 Veld 20 Inge Dijkstra
220 12:52 21 Invicta F1 - Drachten/vd Wiel F1 3 - 3 Veld 21 Marieke de Jong
226 12:52 21 Flamingo's F1 - Heerenveen F3 8 - 9 Veld 22 Leonie Jelsma
232 12:52 23 Nij Quick Libben F1 - De Granaet F1 1 - 13 Veld 23 Anita Keuning
238 12:52 23 DTL F2 - Lintjo F2 3 - 9 Veld 24 Aafke Kamminga
244 12:52 25 TFS F2 - Boelenslaan F1 9 - 2 Veld 25 Sipke de Jong
250 12:52 25 Frigro F1 - Kinea F1 1 - 9 Veld 26 Julian van Leer