logo

Programma voor het 68e Jeugdtoernooi (11 Jun 2016)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 68e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
239 14:15 1 Nic./Alfa-college A1 - OKO/Bies A1 5 - 9 Veld 2 Ritske Kleinhuis
245 14:15 4 De Granaet A2 - De Pein A2 2 - 9 Veld 3 Anne Wiersma
251 14:15 4 Nij Quick Libben A1 - Quick'21 A1 3 - 4 Veld 4 Harm Jager
257 14:15 5 Drachten/vd Wiel B2 - Frigro B1 9 - 2 Veld 5 Marcel van der Meulen
263 14:15 5 Kinea B1 - Nic./Alfa-college B1 5 - 4 Veld 6 Marten Koop van der Velde
269 14:15 7 Drachten/vd Wiel B3 - DTG B1 3 - 7 Veld 7 Michael Kirlew
275 14:15 7 DTL B1 - Joure B2 3 - 2 Veld 8 Jeen Meinsma
281 14:15 9 Joure C1 - Flamingo's C1 4 - 3 Veld 9 Gerwold Hylkema
287 14:15 9 Nic./Alfa-college C1 - OKO/Bies C1 9 - 5 Veld 10 Bonne Altena
293 14:15 12 De Pein C1 - DTG C1 4 - 0 Veld 11 Julian Wijma
299 14:15 12 Flamingo's C2 - Nic./Alfa-college C2 7 - 3 Veld 12 Geartsje van der Veen
305 14:15 13 Boelenslaan C1 - Drachten/vd Wiel C3 3 - 4 Veld 13 Kylie Wetsema
311 14:15 13 Joure C2 - WIK'34 C1 1 - 2 Veld 14 Sylvia van der Heide

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
236 14:48 0 De Granaet A1 - Drachten/vd Wiel A2 - Veld 1 Stan Kleinhuis
240 14:48 2 De Pein A1 - Flamingo's A1 6 - 8 Veld 2 Teake Meinsma
246 14:48 3 Flamingo's A2 - Flamingo's B1 6 - 5 Veld 3 Wieger Snip
252 14:48 3 Nic./Alfa-college A2 - OKO/Bies A2 8 - 2 Veld 4 Jelte Koopmans
258 14:48 6 De Granaet B1 - De Pein B1 5 - 2 Veld 5 Johan Dusseljee
264 14:48 6 Drachten/vd Wiel C1 - Joure B1 5 - 4 Veld 6 Fokke Bruining
270 14:48 8 Quick'21 B1 - Drachten/vd Wiel B4 6 - 3 Veld 7 Doede Deinum
276 14:48 8 Nij Quick Libben B1 - Olympia (T) B1 8 - 1 Veld 8 Wietze Hijma
282 14:48 10 De Granaet C1 - Drachten/vd Wiel C2 4 - 5 Veld 9 Edward Hoen
288 14:48 10 Heerenveen C2 - Kinea C1 1 - 3 Veld 10 Martin van der Velde
294 14:48 11 Drachten/vd Wiel D1 - Nij Quick Libben C1 7 - 2 Veld 11 Emke Westra
300 14:48 11 Quick'21 C1 - TFS C1 3 - 5 Veld 12 Arjen van Bruggen
306 14:48 14 De Granaet C2 - Harkema C2 4 - 4 Veld 13 Geke Blauw
312 14:48 14 OKO/Bies C2 - Veenwouden C1 3 - 3 Veld 14 Dagmar Rozema

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
235 15:21 0 De Pein A1 - Nic./Alfa-college A1 - Veld 1 Harm Jager
241 15:21 1 Drachten/vd Wiel A2 - OKO/Bies A1 7 - 6 Veld 2 Bonne Altena
247 15:21 4 De Granaet A2 - Nij Quick Libben A1 0 - 8 Veld 3 Marcel van der Meulen
253 15:21 4 De Pein A2 - Quick'21 A1 4 - 8 Veld 4 Jelte Koopmans
259 15:21 5 Drachten/vd Wiel B2 - Kinea B1 7 - 11 Veld 5 Anne Wiersma
265 15:21 5 Frigro B1 - Nic./Alfa-college B1 9 - 7 Veld 6 Ritske Kleinhuis
271 15:21 7 Drachten/vd Wiel B3 - DTL B1 5 - 8 Veld 7 Gerwold Hylkema
277 15:21 7 DTG B1 - Joure B2 9 - 1 Veld 8 Julian Wijma
283 15:21 9 Joure C1 - Nic./Alfa-college C1 7 - 13 Veld 9 Michael Kirlew
289 15:21 9 Flamingo's C1 - OKO/Bies C1 4 - 7 Veld 10 Marten Koop van der Velde
295 15:21 12 De Pein C1 - Flamingo's C2 5 - 2 Veld 11 Kylie Wetsema
301 15:21 12 DTG C1 - Nic./Alfa-college C2 5 - 6 Veld 12 Jeen Meinsma
307 15:21 13 Boelenslaan C1 - Joure C2 5 - 2 Veld 13 Geartsje van der Veen
313 15:21 13 Drachten/vd Wiel C3 - WIK'34 C1 4 - 4 Veld 14 Sylvia van der Heide

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
242 15:54 2 De Granaet A1 - Flamingo's A1 2 - 8 Veld 2 Fokke Bruining
248 15:54 3 Flamingo's A2 - Nic./Alfa-college A2 2 - 9 Veld 3 Teake Meinsma
254 15:54 3 Flamingo's B1 - OKO/Bies A2 10 - 3 Veld 4 Stan Kleinhuis
260 15:54 6 De Granaet B1 - Drachten/vd Wiel C1 8 - 8 Veld 5 Wietze Hijma
266 15:54 6 De Pein B1 - Joure B1 3 - 6 Veld 6 Wieger Snip
272 15:54 8 Quick'21 B1 - Nij Quick Libben B1 2 - 4 Veld 7 Edward Hoen
278 15:54 8 Drachten/vd Wiel B4 - Olympia (T) B1 10 - 1 Veld 8 Johan Dusseljee
284 15:54 10 De Granaet C1 - Heerenveen C2 5 - 1 Veld 9 Doede Deinum
290 15:54 10 Drachten/vd Wiel C2 - Kinea C1 3 - 7 Veld 10 Dagmar Rozema
296 15:54 11 Drachten/vd Wiel D1 - Quick'21 C1 11 - 2 Veld 11 Martin van der Velde
302 15:54 11 Nij Quick Libben C1 - TFS C1 4 - 12 Veld 12 Geke Blauw
308 15:54 14 De Granaet C2 - OKO/Bies C2 2 - 3 Veld 13 Arjen van Bruggen
314 15:54 14 Harkema C2 - Veenwouden C1 2 - 1 Veld 14 Emke Westra

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
237 16:27 0 OKO/Bies A1 - Flamingo's A1 - Veld 1 Ritske Kleinhuis
243 16:27 1 Drachten/vd Wiel A2 - Nic./Alfa-college A1 11 - 5 Veld 2 Marcel van der Meulen
249 16:27 4 Quick'21 A1 - De Granaet A2 11 - 2 Veld 3 Julian Wijma
255 16:27 4 De Pein A2 - Nij Quick Libben A1 6 - 8 Veld 4 Marten Koop van der Velde
261 16:27 5 Nic./Alfa-college B1 - Drachten/vd Wiel B2 4 - 6 Veld 5 Jelte Koopmans
267 16:27 5 Frigro B1 - Kinea B1 10 - 10 Veld 6 Harm Jager
273 16:27 7 Joure B2 - Drachten/vd Wiel B3 3 - 2 Veld 7 Michael Kirlew
279 16:27 7 DTG B1 - DTL B1 8 - 4 Veld 8 Anne Wiersma
285 16:27 9 OKO/Bies C1 - Joure C1 8 - 7 Veld 9 Kylie Wetsema
291 16:27 9 Flamingo's C1 - Nic./Alfa-college C1 7 - 11 Veld 10 Gerwold Hylkema
297 16:27 12 Nic./Alfa-college C2 - De Pein C1 5 - 11 Veld 11 Jeen Meinsma
303 16:27 12 DTG C1 - Flamingo's C2 4 - 13 Veld 12 Sylvia van der Heide
309 16:27 13 WIK'34 C1 - Boelenslaan C1 3 - 5 Veld 13 Bonne Altena
315 16:27 13 Drachten/vd Wiel C3 - Joure C2 3 - 2 Veld 14 Geartsje van der Veen

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
244 17:00 2 De Granaet A1 - De Pein A1 5 - 8 Veld 2 Johan Dusseljee
250 17:00 3 OKO/Bies A2 - Flamingo's A2 9 - 9 Veld 3 Stan Kleinhuis
256 17:00 3 Flamingo's B1 - Nic./Alfa-college A2 6 - 8 Veld 4 Fokke Bruining
262 17:00 6 Joure B1 - De Granaet B1 8 - 7 Veld 5 Wietze Hijma
268 17:00 6 De Pein B1 - Drachten/vd Wiel C1 2 - 6 Veld 6 Wieger Snip
274 17:00 8 Olympia (T) B1 - Quick'21 B1 5 - 8 Veld 7 Teake Meinsma
280 17:00 8 Drachten/vd Wiel B4 - Nij Quick Libben B1 0 - 2 Veld 8 Emke Westra
286 17:00 10 Kinea C1 - De Granaet C1 4 - 5 Veld 9 Martin van der Velde
292 17:00 10 Drachten/vd Wiel C2 - Heerenveen C2 4 - 3 Veld 10 Geke Blauw
298 17:00 11 TFS C1 - Drachten/vd Wiel D1 3 - 7 Veld 11 Doede Deinum
304 17:00 11 Nij Quick Libben C1 - Quick'21 C1 7 - 3 Veld 12 Edward Hoen
310 17:00 14 Veenwouden C1 - De Granaet C2 0 - 5 Veld 13 Dagmar Rozema
316 17:00 14 Harkema C2 - OKO/Bies C2 1 - 5 Veld 14 Arjen van Bruggen