logo

Programma voor het 68e Jeugdtoernooi (11 Jun 2016)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 68e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:30 2 DOW D1 - Kinea D2 8 - 4 Veld 1 Laurens Meinsma
107 09:30 2 OKO/Bies D2 - Quick'21 D1 9 - 2 Veld 2 Thea Kommerie
113 09:30 3 De Granaet D2 - Joure D1 4 - 3 Veld 3 Jelte de Vries
119 09:30 3 OKO/Bies D3 - OKO/Bies D1 3 - 6 Veld 4 Stefan Hoogeveen
125 09:30 5 De Lauwers D1 - De Pein D1 3 - 4 Veld 5 Hanneke Venema
131 09:30 5 Drachten/vd Wiel D3 - Flamingo's D2 11 - 2 Veld 6 Tessa Kingma
137 09:30 7 DTG D1 - Nic./Alfa-College D2 11 - 4 Veld 7 Karen Kootstra
143 09:30 7 Joure D2 - TFS D1 2 - 9 Veld 8 Aly Cuperus
149 09:30 9 HHCombi E1 - De Granaet E1 1 - 12 Veld 9 Alle Harm de Jong
155 09:30 9 Heerenveen E1 - OKO/Bies E1 11 - 3 Veld 10 Ineke Kijlstra
161 09:30 11 OKO/Bies E2 - De Granaet E2 6 - 1 Veld 11 Sipke de Jong
167 09:30 11 Drachten/vd Wiel E2 - DTG E1 4 - 4 Veld 12 Marit Nicolai
173 09:30 13 Frigro E1 - Quick'21 E2 0 - 4 Veld 13 Fokke Weening
179 09:30 13 Nij Quick Libben E1 - Veenwouden E1 10 - 3 Veld 14 Lisette Hamminga
185 09:30 16 Boelenslaan E3 - De Pein E2 2 - 5 Veld 15 Gert Jan Olthuis
191 09:30 16 DTL E2 - TFS E1 16 - 0 Veld 16 Puk Maaskant
197 09:30 17 DTL F1 - Heerenveen F1 7 - 11 Veld 17 Amanda Vlot
203 09:30 17 Nij Quick Libben F1 - OKO/Bies F1 4 - 8 Veld 18 Arne Römgens
209 09:30 19 Boelenslaan F1 - DTG F1 7 - 7 Veld 19 Mathilde Speerstra
215 09:30 19 DTL F2 - Lintjo F1 12 - 6 Veld 20 Fokje Tiemersma
221 09:30 21 De Granaet F1 - Drachten/vd Wiel F2 7 - 5 Veld 21 Marielle Nijmeijer
227 09:30 21 Flamingo's F2 - Heerenveen F3 5 - 5 Veld 22 Miranda Visser

Ronde: 2 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:02 1 Flamingo's D1 - De Granaet D1 1 - 7 Veld 1 Alinda Miedema
108 10:02 1 DTL D1 - Nic./Alfa-college D1 3 - 10 Veld 2 Harm Jager
114 10:02 4 Drachten/vd Wiel D2 - Frigro D1 2 - 4 Veld 3 Dedde-Jan Tilma
120 10:02 4 VKC/AROBantennebouw D2 - Quick'21 D2 4 - 8 Veld 4 Hibbe-Jan Kramer
126 10:02 6 De Granaet D3 - Olympia (T) D1 3 - 1 Veld 5 Jeroen Boonstra
132 10:02 6 Nij Quick Libben D1 - Veenwouden D1 4 - 6 Veld 6 Johan Pool
138 10:02 8 Drachten/vd Wiel E1 - Flamingo's E1 14 - 0 Veld 7 Aafke Kamminga
144 10:02 8 Nic./Alfa-college E1 - Quick'21 E1 5 - 5 Veld 8 Trynke Keuning
150 10:02 10 Boelenslaan E1 - Heerenveen E2 5 - 3 Veld 9 Jan van der Heide
156 10:02 10 Joure E1 - Kinea E1 2 - 6 Veld 10 Roan Ettes
162 10:02 12 Boelenslaan E2 - Drachten/vd Wiel E4 5 - 4 Veld 11 Jildo Petter
168 10:02 12 Nic./Alfa-college E2 - Kinea E2 3 - 3 Veld 12 Julian van Leer
174 10:02 14 Drachten/vd Wiel E3 - Flamingo's E2 4 - 10 Veld 13 Mirjam de Gier
180 10:02 14 Olympia (T) E1 - WIK'34 E1 0 - 6 Veld 14 Sied Willem de Jong
186 10:02 15 De Granaet E3 - Flamingo's E3 1 - 1 Veld 15 Fokke Bruining sr.
192 10:02 15 De Pein E1 - Quick'21 E3 4 - 7 Veld 16 Antje Hoeksma
198 10:02 18 Drachten/vd Wiel F1 - Heerenveen F2 2 - 4 Veld 17 Gerke de Wind
204 10:02 18 Nic./Alfa-college F1 - Quick'21 F1 15 - 0 Veld 18 Hendrik Hiemstra
210 10:02 20 Flamingo's F1 - Frigro F1 4 - 4 Veld 19 Nina Westra
216 10:02 20 OKO/Bies F2 - TFS F1 8 - 7 Veld 20 Anita Keuning
222 10:02 22 Boelenslaan W1 - DTG F2 1 - 9 Veld 21 Wiepie Kooistra
228 10:02 22 De Pein W1 - WIK'34 F1 0 - 15 Veld 22 Anita Hilberts

Ronde: 3 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:35 2 DOW D1 - OKO/Bies D2 2 - 10 Veld 1 Lisette Hamminga
109 10:35 2 Kinea D2 - Quick'21 D1 2 - 4 Veld 2 Alle Harm de Jong
115 10:35 3 De Granaet D2 - OKO/Bies D3 6 - 2 Veld 3 Hanneke Venema
121 10:35 3 Joure D1 - OKO/Bies D1 5 - 5 Veld 4 Thea Kommerie
127 10:35 5 De Lauwers D1 - Drachten/vd Wiel D3 1 - 4 Veld 5 Gert Jan Olthuis
133 10:35 5 De Pein D1 - Flamingo's D2 13 - 11 Veld 6 Laurens Meinsma
139 10:35 7 DTG D1 - Joure D2 14 - 11 Veld 7 Stefan Hoogeveen
145 10:35 7 Nic./Alfa-College D2 - TFS D1 9 - 6 Veld 8 Amanda Vlot
151 10:35 9 HHCombi E1 - Heerenveen E1 3 - 23 Veld 9 Jelte de Vries
157 10:35 9 De Granaet E1 - OKO/Bies E1 5 - 6 Veld 10 Fokke Weening
163 10:35 11 OKO/Bies E2 - Drachten/vd Wiel E2 7 - 13 Veld 11 Karen Kootstra
169 10:35 11 De Granaet E2 - DTG E1 2 - 10 Veld 12 Tessa Kingma
175 10:35 13 Frigro E1 - Nij Quick Libben E1 2 - 15 Veld 13 Arne Römgens
181 10:35 13 Quick'21 E2 - Veenwouden E1 1 - 9 Veld 14 Sipke de Jong
187 10:35 16 Boelenslaan E3 - DTL E2 0 - 8 Veld 15 Aly Cuperus
193 10:35 16 De Pein E2 - TFS E1 5 - 1 Veld 16 Marit Nicolai
199 10:35 17 DTL F1 - Nij Quick Libben F1 4 - 7 Veld 17 Mathilde Speerstra
205 10:35 17 Heerenveen F1 - OKO/Bies F1 12 - 2 Veld 18 Puk Maaskant
211 10:35 19 Boelenslaan F1 - DTL F2 13 - 11 Veld 19 Miranda Visser
217 10:35 19 DTG F1 - Lintjo F1 3 - 3 Veld 20 Ineke Kijlstra
223 10:35 21 De Granaet F1 - Flamingo's F2 4 - 9 Veld 21 Fokje Tiemersma
229 10:35 21 Drachten/vd Wiel F2 - Heerenveen F3 7 - 7 Veld 22 Marielle Nijmeijer

Ronde: 4 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 11:07 1 Flamingo's D1 - DTL D1 3 - 11 Veld 1 Fokke Bruining sr.
110 11:07 1 De Granaet D1 - Nic./Alfa-college D1 7 - 9 Veld 2 Hendrik Hiemstra
116 11:07 4 Drachten/vd Wiel D2 - VKC/AROBantennebouw D2 3 - 3 Veld 3 Harm Jager
122 11:07 4 Frigro D1 - Quick'21 D2 6 - 1 Veld 4 Trynke Keuning
128 11:07 6 De Granaet D3 - Nij Quick Libben D1 2 - 2 Veld 5 Gerke de Wind
134 11:07 6 Olympia (T) D1 - Veenwouden D1 0 - 3 Veld 6 Dedde-Jan Tilma
140 11:07 8 Drachten/vd Wiel E1 - Nic./Alfa-college E1 10 - 3 Veld 7 Jan van der Heide
146 11:07 8 Flamingo's E1 - Quick'21 E1 5 - 7 Veld 8 Alinda Miedema
152 11:07 10 Boelenslaan E1 - Joure E1 10 - 4 Veld 9 Johan Pool
158 11:07 10 Heerenveen E2 - Kinea E1 9 - 1 Veld 10 Aafke Kamminga
164 11:07 12 Boelenslaan E2 - Nic./Alfa-college E2 10 - 4 Veld 11 Anita Keuning
170 11:07 12 Drachten/vd Wiel E4 - Kinea E2 10 - 0 Veld 12 Hibbe-Jan Kramer
176 11:07 14 Drachten/vd Wiel E3 - Olympia (T) E1 7 - 7 Veld 13 Julian van Leer
182 11:07 14 Flamingo's E2 - WIK'34 E1 6 - 6 Veld 14 Jildo Petter
188 11:07 15 De Granaet E3 - De Pein E1 5 - 4 Veld 15 Sied Willem de Jong
194 11:07 15 Flamingo's E3 - Quick'21 E3 4 - 11 Veld 16 Nina Westra
200 11:07 18 Drachten/vd Wiel F1 - Nic./Alfa-college F1 6 - 4 Veld 17 Wiepie Kooistra
206 11:07 18 Heerenveen F2 - Quick'21 F1 21 - 1 Veld 18 Mirjam de Gier
212 11:07 20 Flamingo's F1 - OKO/Bies F2 20 - 2 Veld 19 Antje Hoeksma
218 11:07 20 Frigro F1 - TFS F1 11 - 1 Veld 20 Anita Hilberts
224 11:07 22 Boelenslaan W1 - De Pein W1 1 - 3 Veld 21 Roan Ettes
230 11:07 22 DTG F2 - WIK'34 F1 6 - 5 Veld 22 Jeroen Boonstra

Ronde: 5 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 12:20 2 Quick'21 D1 - DOW D1 2 - 8 Veld 1 Gert Jan Olthuis
111 12:20 2 Kinea D2 - OKO/Bies D2 6 - 16 Veld 2 Amanda Vlot
117 12:20 3 OKO/Bies D1 - De Granaet D2 5 - 4 Veld 3 Thea Kommerie
123 12:20 3 Joure D1 - OKO/Bies D3 4 - 0 Veld 4 Alle Harm de Jong
129 12:20 5 Flamingo's D2 - De Lauwers D1 3 - 6 Veld 5 Jelte de Vries
135 12:20 5 De Pein D1 - Drachten/vd Wiel D3 4 - 6 Veld 6 Lisette Hamminga
141 12:20 7 TFS D1 - DTG D1 4 - 5 Veld 7 Aly Cuperus
147 12:20 7 Nic./Alfa-College D2 - Joure D2 8 - 4 Veld 8 Hanneke Venema
153 12:20 9 OKO/Bies E1 - HHCombi E1 10 - 3 Veld 9 Stefan Hoogeveen
159 12:20 9 De Granaet E1 - Heerenveen E1 1 - 12 Veld 10 Fokke Weening
165 12:20 11 DTG E1 - OKO/Bies E2 3 - 6 Veld 11 Sipke de Jong
171 12:20 11 De Granaet E2 - Drachten/vd Wiel E2 2 - 9 Veld 12 Marielle Nijmeijer
177 12:20 13 Veenwouden E1 - Frigro E1 6 - 4 Veld 13 Karen Kootstra
183 12:20 13 Quick'21 E2 - Nij Quick Libben E1 0 - 7 Veld 14 Miranda Visser
189 12:20 16 TFS E1 - Boelenslaan E3 1 - 1 Veld 15 Mathilde Speerstra
195 12:20 16 De Pein E2 - DTL E2 2 - 14 Veld 16 Laurens Meinsma
201 12:20 17 OKO/Bies F1 - DTL F1 11 - 11 Veld 17 Fokje Tiemersma
207 12:20 17 Heerenveen F1 - Nij Quick Libben F1 14 - 4 Veld 18 Marit Nicolai
213 12:20 19 Lintjo F1 - Boelenslaan F1 9 - 16 Veld 19 Tessa Kingma
219 12:20 19 DTG F1 - DTL F2 7 - 10 Veld 20 Puk Maaskant
225 12:20 21 Heerenveen F3 - De Granaet F1 6 - 4 Veld 21 Ineke Kijlstra
231 12:20 21 Drachten/vd Wiel F2 - Flamingo's F2 6 - 11 Veld 22 Arne Römgens

Ronde: 6 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:52 1 Nic./Alfa-college D1 - Flamingo's D1 11 - 2 Veld 1 Hibbe-Jan Kramer
112 12:52 1 De Granaet D1 - DTL D1 6 - 5 Veld 2 Hendrik Hiemstra
118 12:52 4 Quick'21 D2 - Drachten/vd Wiel D2 4 - 4 Veld 3 Harm Jager
124 12:52 4 Frigro D1 - VKC/AROBantennebouw D2 4 - 1 Veld 4 Johan Pool
130 12:52 6 Veenwouden D1 - De Granaet D3 0 - 0 Veld 5 Mirjam de Gier
136 12:52 6 Olympia (T) D1 - Nij Quick Libben D1 6 - 8 Veld 6 Gerke de Wind
142 12:52 8 Quick'21 E1 - Drachten/vd Wiel E1 4 - 15 Veld 7 Julian van Leer
148 12:52 8 Flamingo's E1 - Nic./Alfa-college E1 5 - 7 Veld 8 Eric Postma
154 12:52 10 Kinea E1 - Boelenslaan E1 0 - 16 Veld 9 Dedde-Jan Tilma
160 12:52 10 Heerenveen E2 - Joure E1 6 - 0 Veld 10 Roan Ettes
166 12:52 12 Kinea E2 - Boelenslaan E2 4 - 7 Veld 11 Jan van der Heide
172 12:52 12 Drachten/vd Wiel E4 - Nic./Alfa-college E2 8 - 1 Veld 12 Wiepie Kooistra
178 12:52 14 WIK'34 E1 - Drachten/vd Wiel E3 7 - 5 Veld 13 Fokke Bruining sr.
184 12:52 14 Flamingo's E2 - Olympia (T) E1 8 - 2 Veld 14 Aafke Kamminga
190 12:52 15 Quick'21 E3 - De Granaet E3 7 - 1 Veld 15 Jeroen Boonstra
196 12:52 15 Flamingo's E3 - De Pein E1 3 - 5 Veld 16 Antje Hoeksma
202 12:52 18 Quick'21 F1 - Drachten/vd Wiel F1 0 - 9 Veld 17 Anita Keuning
208 12:52 18 Heerenveen F2 - Nic./Alfa-college F1 9 - 4 Veld 18 Trynke Keuning
214 12:52 20 TFS F1 - Flamingo's F1 0 - 18 Veld 19 Sied Willem de Jong
220 12:52 20 Frigro F1 - OKO/Bies F2 10 - 1 Veld 20 Jildo Petter
226 12:52 22 WIK'34 F1 - Boelenslaan W1 7 - 0 Veld 21 Anita Hilberts
232 12:52 22 DTG F2 - De Pein W1 8 - 1 Veld 22 Nina Westra