logo

Programma voor het 67e Jeugdtoernooi (13 Jun 2015)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 67e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:30 1 CSL D1 - Drachten/vd Wiel D1 3 - 3 Veld 1 Willem Feenstra
107 09:30 1 Flamingo's D1 - Nic./Alfa-college D1 4 - 9 Veld 2 Eric Riemersma
113 09:30 3 De Granaet D1 - Drachten/vd Wiel D2 2 - 4 Veld 3 Jeen Meinsma
119 09:30 3 OKO/Bies D2 - Olympia (T) D1 6 - 6 Veld 4 Sietse van der Veen
125 09:30 6 CSL D3 - De Granaet D2 0 - 3 Veld 5 Wessel van Vliet
131 09:30 6 De Lauwers D1 - Quick'21 D1 2 - 1 Veld 6 Stefan Hoogeveen
137 09:30 7 De Granaet D3 - Drachten/vd Wiel D3 0 - 1 Veld 7 Kees Flapper
140 09:30 7 Veenwouden D1 - VKC/AROBantennebouw D1 4 - 3 Veld 8 Remco Bekkema
143 09:30 8 DOW D2 - Frigro D1 0 - 3 Veld 9 Jan Klooster
149 09:30 8 Harkema D2 - OKO/Bies E1 6 - 1 Veld 10 Sven Jonkbloed
155 09:30 9 CSL E1 - Flamingo's E1 12 - 2 Veld 11 Gerk-Jan Hylkema
161 09:30 9 OKO/Bies E3 - Quick'21 E1 4 - 2 Veld 12 Dagmar Rozema
167 09:30 11 Heerenveen E2 - Joure E1 8 - 2 Veld 13 Demi Wetsema
173 09:30 11 Nij Quick Libben E2 - Olympia (T) E1 7 - 4 Veld 14 Sipke de Jong
179 09:30 13 CSL E3 - De Granaet E1 3 - 7 Veld 15 Siska Hylkema
185 09:30 13 De Pein E1 - Drachten/vd Wiel E2 2 - 2 Veld 16 Aly Cuperus
191 09:30 15 DOW E1 - Drachten/vd Wiel E3 2 - 4 Veld 17 Wiepie Kooistra
197 09:30 15 Heerenveen E4 - Nic./Alfa-college E2 5 - 0 Veld 18 Julian van Leer
203 09:30 18 CSL F1 - Drachten/vd Wiel F1 10 - 4 Veld 19 Marten Koop van der Velde
209 09:30 18 Flamingo's F1 - Lintjo F1 8 - 9 Veld 20 Liekele Jeltema
215 09:30 20 CSL F3 - Drachten/vd Wiel F2 1 - 2 Veld 21 Sylvia van der Heide
221 09:30 20 OKO/Bies F1 - Quick'21 F1 5 - 2 Veld 22 Amanda Vlot
227 09:30 22 Lintjo F2 - OKO/Bies F2 1 - 2 Veld 23 Anna de Haan
230 09:30 22 Olympia (T) F2 - TFS F1 3 - 8 Veld 24 Antje Hoeksma

Ronde: 2 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:02 2 Nic./Alfa-College D2 - Nij Quick Libben D1 3 - 8 Veld 1 Marrit Klomp
108 10:02 2 OKO/Bies D1 - TFS D1 7 - 5 Veld 2 Teake Meinsma
114 10:02 4 CSL D2 - Harkema D1 3 - 2 Veld 3 Alinda Miedema
120 10:02 4 Joure D1 - Nij Quick Libben D2 1 - 2 Veld 4 Bontsje Jeltema
126 10:02 5 De Pein D1 - DOW D1 4 - 1 Veld 5 Laurens Meinsma
132 10:02 5 Nic./Alfa-college D3 - Wêz Handich D1 3 - 4 Veld 6 Harm Jager
144 10:02 17 De Granaet E3 - Drachten/vd Wiel E4 2 - 3 Veld 9 Pier Jan Boersma
150 10:02 17 Flamingo's E3 - Wêz Handich E1 3 - 2 Veld 10 Aly Cuperus
156 10:02 10 CSL E2 - Drachten/vd Wiel E1 10 - 3 Veld 11 Jan van der Heide
162 10:02 10 Flamingo's E2 - Quick'21 E2 1 - 6 Veld 12 Einte Wassenaar
168 10:02 12 Frigro E1 - Joure E2 0 - 9 Veld 13 Sander Weijer
174 10:02 12 Nij Quick Libben E1 - OKO/Bies E2 3 - 6 Veld 14 Erik Lei
180 10:02 14 CSL E4 - De Granaet E2 4 - 8 Veld 15 Fokke Weening
186 10:02 14 Joure E3 - Nic./Alfa-college E1 4 - 6 Veld 16 Manon Voor in 't Holt
192 10:02 16 De Pein E2 - OKO/Bies E4 1 - 4 Veld 17 Marcel Kuipers
198 10:02 16 Quick'21 E3 - Veenwouden E1 14 - 1 Veld 18 Ineke Kijlstra
204 10:02 19 CSL F2 - DOW F1 8 - 4 Veld 19 Trynke Keuning
210 10:02 19 Flamingo's F2 - WIK'34 F1 3 - 10 Veld 20 Marielle Nijmeijer
216 10:02 21 Heerenveen F4 - Nic./Alfa-college F1 7 - 1 Veld 21 Anita Keuning
222 10:02 21 Nij Quick Libben F1 - Olympia (T) F1 2 - 11 Veld 22 Aafke Kamminga

Ronde: 3 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:35 1 CSL D1 - Flamingo's D1 7 - 2 Veld 1 Jeen Meinsma
109 10:35 1 Drachten/vd Wiel D1 - Nic./Alfa-college D1 6 - 5 Veld 2 Marten Koop van der Velde
115 10:35 3 De Granaet D1 - OKO/Bies D2 6 - 5 Veld 3 Jellie Wagenaar
121 10:35 3 Drachten/vd Wiel D2 - Olympia (T) D1 6 - 1 Veld 4 Jan Klooster
127 10:35 6 CSL D3 - De Lauwers D1 2 - 1 Veld 5 Willem Feenstra
133 10:35 6 De Granaet D2 - Quick'21 D1 15 - 3 Veld 6 Remco Bekkema
138 10:35 7 De Granaet D3 - Veenwouden D1 2 - 2 Veld 7 Wessel van Vliet
141 10:35 7 Drachten/vd Wiel D3 - VKC/AROBantennebouw D1 1 - 3 Veld 8 Sietse van der Veen
145 10:35 8 DOW D2 - Harkema D2 1 - 5 Veld 9 Kees Flapper
151 10:35 8 Frigro D1 - OKO/Bies E1 15 - 2 Veld 10 Sipke de Jong
157 10:35 9 CSL E1 - OKO/Bies E3 19 - 4 Veld 11 Liekele Jeltema
163 10:35 9 Flamingo's E1 - Quick'21 E1 2 - 6 Veld 12 Siska Hylkema
169 10:35 11 Heerenveen E2 - Nij Quick Libben E2 11 - 4 Veld 13 Sylvia van der Heide
175 10:35 11 Joure E1 - Olympia (T) E1 5 - 4 Veld 14 Sven Jonkbloed
181 10:35 13 CSL E3 - De Pein E1 2 - 5 Veld 15 Demi Wetsema
187 10:35 13 De Granaet E1 - Drachten/vd Wiel E2 1 - 2 Veld 16 Gerk-Jan Hylkema
193 10:35 15 DOW E1 - Heerenveen E4 2 - 3 Veld 17 Dagmar Rozema
199 10:35 15 Drachten/vd Wiel E3 - Nic./Alfa-college E2 4 - 1 Veld 18 Wiepie Kooistra
205 10:35 18 CSL F1 - Flamingo's F1 10 - 2 Veld 19 Eric Riemersma
211 10:35 18 Drachten/vd Wiel F1 - Lintjo F1 5 - 4 Veld 20 Lisette Hamminga
217 10:35 20 CSL F3 - OKO/Bies F1 2 - 8 Veld 21 Antje Hoeksma
223 10:35 20 Drachten/vd Wiel F2 - Quick'21 F1 3 - 5 Veld 22 Anna de Haan
228 10:35 22 Lintjo F2 - Olympia (T) F2 2 - 5 Veld 23 Amanda Vlot
231 10:35 22 OKO/Bies F2 - TFS F1 3 - 2 Veld 24 Julian van Leer

Ronde: 4 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 11:07 2 Nic./Alfa-College D2 - OKO/Bies D1 1 - 7 Veld 1 Laurens Meinsma
110 11:07 2 Nij Quick Libben D1 - TFS D1 13 - 3 Veld 2 Manon Voor in 't Holt
116 11:07 4 CSL D2 - Joure D1 2 - 2 Veld 3 Fokke Weening
122 11:07 4 Harkema D1 - Nij Quick Libben D2 0 - 4 Veld 4 Teake Meinsma
128 11:07 5 De Pein D1 - Nic./Alfa-college D3 10 - 3 Veld 5 Alinda Miedema
134 11:07 5 DOW D1 - Wêz Handich D1 6 - 4 Veld 6 Marrit Klomp
146 11:07 17 De Granaet E3 - Flamingo's E3 3 - 0 Veld 9 Bontsje Jeltema
152 11:07 17 Drachten/vd Wiel E4 - Wêz Handich E1 4 - 1 Veld 10 Harm Jager
158 11:07 10 CSL E2 - Flamingo's E2 17 - 0 Veld 11 Einte Wassenaar
164 11:07 10 Drachten/vd Wiel E1 - Quick'21 E2 4 - 1 Veld 12 Aly Cuperus
170 11:07 12 Frigro E1 - Nij Quick Libben E1 1 - 3 Veld 13 Marcel Kuipers
176 11:07 12 Joure E2 - OKO/Bies E2 8 - 4 Veld 14 Trynke Keuning
182 11:07 14 CSL E4 - Joure E3 4 - 9 Veld 15 Pier Jan Boersma
188 11:07 14 De Granaet E2 - Nic./Alfa-college E1 5 - 4 Veld 16 Sander Weijer
194 11:07 16 De Pein E2 - Quick'21 E3 0 - 8 Veld 17 Erik Lei
200 11:07 16 OKO/Bies E4 - Veenwouden E1 6 - 3 Veld 18 Jan van der Heide
206 11:07 19 CSL F2 - Flamingo's F2 9 - 2 Veld 19 Anita Keuning
212 11:07 19 DOW F1 - WIK'34 F1 1 - 10 Veld 20 Aafke Kamminga
218 11:07 21 Heerenveen F4 - Nij Quick Libben F1 10 - 1 Veld 21 Ineke Kijlstra
224 11:07 21 Nic./Alfa-college F1 - Olympia (T) F1 2 - 15 Veld 22 Marielle Nijmeijer

Ronde: 5 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 12:20 1 Nic./Alfa-college D1 - CSL D1 2 - 4 Veld 1 Wieger Snip
111 12:20 1 Drachten/vd Wiel D1 - Flamingo's D1 10 - 3 Veld 2 Liekele Jeltema
117 12:20 3 Olympia (T) D1 - De Granaet D1 3 - 5 Veld 3 Kees Flapper
123 12:20 3 Drachten/vd Wiel D2 - OKO/Bies D2 2 - 2 Veld 4 Sven Jonkbloed
129 12:20 6 Quick'21 D1 - CSL D3 2 - 2 Veld 5 Jeen Meinsma
135 12:20 6 De Granaet D2 - De Lauwers D1 4 - 0 Veld 6 Wessel van Vliet
139 12:20 7 VKC/AROBantennebouw D1 - De Granaet D3 5 - 5 Veld 7 Jan Klooster
142 12:20 7 Drachten/vd Wiel D3 - Veenwouden D1 0 - 2 Veld 8 Willem Feenstra
147 12:20 8 OKO/Bies E1 - DOW D2 2 - 2 Veld 9 Sietse van der Veen
153 12:20 8 Frigro D1 - Harkema D2 2 - 2 Veld 10 Remco Bekkema
159 12:20 9 Quick'21 E1 - CSL E1 3 - 14 Veld 11 Marten Koop van der Velde
165 12:20 9 Flamingo's E1 - OKO/Bies E3 6 - 8 Veld 12 Sylvia van der Heide
171 12:20 11 Olympia (T) E1 - Heerenveen E2 6 - 6 Veld 13 Eric Riemersma
177 12:20 11 Joure E1 - Nij Quick Libben E2 9 - 6 Veld 14 Sipke de Jong
183 12:20 13 Drachten/vd Wiel E2 - CSL E3 5 - 4 Veld 15 Wiepie Kooistra
189 12:20 13 De Granaet E1 - De Pein E1 4 - 1 Veld 16 Martine van der Veen
195 12:20 15 Nic./Alfa-college E2 - DOW E1 1 - 1 Veld 17 Amanda Vlot
201 12:20 15 Drachten/vd Wiel E3 - Heerenveen E4 2 - 4 Veld 18 Anna de Haan
207 12:20 18 Lintjo F1 - CSL F1 0 - 7 Veld 19 Dagmar Rozema
213 12:20 18 Drachten/vd Wiel F1 - Flamingo's F1 4 - 10 Veld 20 Kornelis Kinderman
219 12:20 20 Quick'21 F1 - CSL F3 5 - 2 Veld 21 Demi Wetsema
225 12:20 20 Drachten/vd Wiel F2 - OKO/Bies F1 2 - 4 Veld 22 Julian van Leer
229 12:20 22 TFS F1 - Lintjo F2 0 - 0 Veld 23 Lisette Hamminga
232 12:20 22 OKO/Bies F2 - Olympia (T) F2 6 - 4 Veld 24 Siska Hylkema

Ronde: 6 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:52 2 TFS D1 - Nic./Alfa-College D2 4 - 5 Veld 1 Bontsje Jeltema
112 12:52 2 Nij Quick Libben D1 - OKO/Bies D1 10 - 3 Veld 2 Harm Jager
118 12:52 4 Nij Quick Libben D2 - CSL D2 4 - 3 Veld 3 Marrit Klomp
124 12:52 4 Harkema D1 - Joure D1 1 - 4 Veld 4 Laurens Meinsma
130 12:52 5 Wêz Handich D1 - De Pein D1 3 - 7 Veld 5 Teake Meinsma
136 12:52 5 DOW D1 - Nic./Alfa-college D3 8 - 6 Veld 6 Marielle Nijmeijer
148 12:52 17 Wêz Handich E1 - De Granaet E3 0 - 4 Veld 9 Alinda Miedema
154 12:52 17 Drachten/vd Wiel E4 - Flamingo's E3 4 - 7 Veld 10 Fokke Weening
160 12:52 10 Quick'21 E2 - CSL E2 2 - 11 Veld 11 Jan van der Heide
166 12:52 10 Drachten/vd Wiel E1 - Flamingo's E2 20 - 1 Veld 12 Marcel Kuipers
172 12:52 12 OKO/Bies E2 - Frigro E1 3 - 4 Veld 13 Pier Jan Boersma
178 12:52 12 Joure E2 - Nij Quick Libben E1 4 - 1 Veld 14 Sander Weijer
184 12:52 14 Nic./Alfa-college E1 - CSL E4 5 - 0 Veld 15 Manon Voor in 't Holt
190 12:52 14 De Granaet E2 - Joure E3 4 - 10 Veld 16 Ineke Kijlstra
196 12:52 16 Veenwouden E1 - De Pein E2 3 - 0 Veld 17 Einte Wassenaar
202 12:52 16 OKO/Bies E4 - Quick'21 E3 2 - 3 Veld 18 Anita Keuning
208 12:52 19 WIK'34 F1 - CSL F2 5 - 3 Veld 19 Aafke Kamminga
214 12:52 19 DOW F1 - Flamingo's F2 6 - 1 Veld 20 Lisette Hamminga
220 12:52 21 Olympia (T) F1 - Heerenveen F4 2 - 7 Veld 21 Erik Lei
226 12:52 21 Nic./Alfa-college F1 - Nij Quick Libben F1 8 - 11 Veld 22 Trynke Keuning

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
233 14:15 1 Drachten/vd Wiel B1 - Joure A1 7 - 5 Veld 1 Ritske Kleinhuis
239 14:15 1 OKO/Bies A1 - Wêz Handich A1 10 - 8 Veld 2 Teake Meinsma
245 14:15 4 De Pein B1 - Flamingo's B1 3 - 10 Veld 3 Peter Holwerda
251 14:15 4 Friesland <14 - Harkema C1 2 - 5 Veld 4 Geert Sjoerdstra
257 14:15 5 De Granaet B1 - Drachten/vd Wiel B3 11 - 2 Veld 5 Wobbe van der Wijk
263 14:15 5 DTL B1 - Quick'21 B1 1 - 3 Veld 6 Pieter Roel Bouwmeester
269 14:15 7 CSL B1 - DOW B1 1 - 5 Veld 7 Arwin Hoogendam
275 14:15 7 Drachten/vd Wiel B4 - VKC/AROBantennebouw B1 2 - 4 Veld 8 Geartsje van der Veen
281 14:15 10 De Pein C1 - Drachten/vd Wiel C2 2 - 4 Veld 9 Harm Jager
287 14:15 10 Frigro C1 - VZK C1 4 - 2 Veld 10 Pieter Hoekstra
299 14:15 11 Quick'21 C1 - TFS C1 1 - 7 Veld 12 Julian Wijma

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
234 14:48 2 Drachten/vd Wiel B2 - Flamingo's A1 5 - 5 Veld 1 Anton van Doorn
240 14:48 2 Frigro A1 - Olympia (T) A1 4 - 7 Veld 2 Marcel van der Meulen
246 14:48 3 Joure A2 - OKO/Bies A2 4 - 4 Veld 3 Henri Kuiphof
252 14:48 3 VKC/AROBantennebouw A1 - Wêz Handich A2 3 - 4 Veld 4 Wieger Snip
258 14:48 6 De Pein B2 - TFS B1 7 - 2 Veld 5 Jan Smit
264 14:48 6 Nic./Alfa-college B1 - De Granaet B2 10 - 1 Veld 6 Gerwold Hylkema
270 14:48 8 Joure B1 - Olympia (T) B1 3 - 3 Veld 7 Johan Dusseljee
276 14:48 8 Quick'21 B2 - Wêz Handich B1 4 - 4 Veld 8 Tjibbe de Vries
282 14:48 9 Drachten/vd Wiel C1 - Flamingo's C1 5 - 4 Veld 9 Riemer Hobma
288 14:48 9 Joure C1 - OKO/Bies C1 7 - 2 Veld 10 Jelle Slofstra
294 14:48 12 De Granaet C1 - Joure C2 3 - 2 Veld 11 Redmar Bijma
300 14:48 12 Olympia (T) C1 - Quick'21 C2 9 - 2 Veld 12 Geke Blauw
305 14:48 13 De Pein C2 - Drachten/vd Wiel C3 4 - 1 Veld 13 Wietze Hijma
308 14:48 13 OKO/Bies C2 - Veenwouden C1 4 - 2 Veld 14 Bonne Altena

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
235 15:21 1 Drachten/vd Wiel B1 - OKO/Bies A1 4 - 9 Veld 1 Peter Holwerda
241 15:21 1 Joure A1 - Wêz Handich A1 10 - 9 Veld 2 Arwin Hoogendam
247 15:21 4 De Pein B1 - Friesland <14 9 - 5 Veld 3 Ritske Kleinhuis
253 15:21 4 Flamingo's B1 - Harkema C1 9 - 8 Veld 4 Wobbe van der Wijk
259 15:21 5 De Granaet B1 - DTL B1 5 - 0 Veld 5 Geert Sjoerdstra
265 15:21 5 Drachten/vd Wiel B3 - Quick'21 B1 3 - 3 Veld 6 Harm Jager
271 15:21 7 CSL B1 - Drachten/vd Wiel B4 2 - 7 Veld 7 Pieter Hoekstra
277 15:21 7 DOW B1 - VKC/AROBantennebouw B1 3 - 2 Veld 8 Arjen van Bruggen
283 15:21 10 De Pein C1 - Frigro C1 1 - 6 Veld 9 Pieter Roel Bouwmeester
289 15:21 10 Drachten/vd Wiel C2 - VZK C1 5 - 3 Veld 10 Julian Wijma
295 15:21 11 CSL C1 - Quick'21 C1 4 - 2 Veld 11 Teake Meinsma

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
236 15:54 2 Drachten/vd Wiel B2 - Frigro A1 11 - 3 Veld 1 Jan Smit
242 15:54 2 Flamingo's A1 - Olympia (T) A1 6 - 3 Veld 2 Wietze Hijma
248 15:54 3 Joure A2 - VKC/AROBantennebouw A1 3 - 3 Veld 3 Marcel van der Meulen
254 15:54 3 OKO/Bies A2 - Wêz Handich A2 5 - 2 Veld 4 Anton van Doorn
260 15:54 6 De Pein B2 - Nic./Alfa-college B1 2 - 4 Veld 5 Jelle Slofstra
266 15:54 6 TFS B1 - De Granaet B2 4 - 3 Veld 6 Riemer Hobma
272 15:54 8 Joure B1 - Quick'21 B2 4 - 1 Veld 7 Bonne Altena
278 15:54 8 Olympia (T) B1 - Wêz Handich B1 5 - 5 Veld 8 Redmar Bijma
284 15:54 9 Drachten/vd Wiel C1 - Joure C1 6 - 6 Veld 9 Wieger Snip
290 15:54 9 Flamingo's C1 - OKO/Bies C1 6 - 4 Veld 10 Henri Kuiphof
296 15:54 12 De Granaet C1 - Olympia (T) C1 4 - 2 Veld 11 Gerwold Hylkema
302 15:54 12 Joure C2 - Quick'21 C2 3 - 0 Veld 12 Tjibbe de Vries
306 15:54 13 De Pein C2 - OKO/Bies C2 1 - 0 Veld 13 Johan Dusseljee
309 15:54 13 Drachten/vd Wiel C3 - Veenwouden C1 2 - 1 Veld 14 Geke Blauw

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
237 16:27 1 Wêz Handich A1 - Drachten/vd Wiel B1 3 - 9 Veld 1 Geert Sjoerdstra
243 16:27 1 Joure A1 - OKO/Bies A1 4 - 12 Veld 2 Pieter Hoekstra
249 16:27 4 Harkema C1 - De Pein B1 3 - 7 Veld 3 Teake Meinsma
255 16:27 4 Flamingo's B1 - Friesland <14 5 - 3 Veld 4 Pieter Roel Bouwmeester
261 16:27 5 Quick'21 B1 - De Granaet B1 0 - 3 Veld 5 Peter Holwerda
267 16:27 5 Drachten/vd Wiel B3 - DTL B1 7 - 5 Veld 6 Ritske Kleinhuis
273 16:27 7 VKC/AROBantennebouw B1 - CSL B1 2 - 4 Veld 7 Wobbe van der Wijk
279 16:27 7 DOW B1 - Drachten/vd Wiel B4 5 - 6 Veld 8 Julian Wijma
285 16:27 10 VZK C1 - De Pein C1 7 - 6 Veld 9 Arwin Hoogendam
291 16:27 10 Drachten/vd Wiel C2 - Frigro C1 8 - 5 Veld 10 Geartsje van der Veen
297 16:27 11 TFS C1 - CSL C1 3 - 6 Veld 11 Harm Jager

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
238 17:00 2 Olympia (T) A1 - Drachten/vd Wiel B2 7 - 7 Veld 1 Wieger Snip
244 17:00 2 Flamingo's A1 - Frigro A1 3 - 3 Veld 2 Henri Kuiphof
250 17:00 3 Wêz Handich A2 - Joure A2 5 - 7 Veld 3 Jan Smit
256 17:00 3 OKO/Bies A2 - VKC/AROBantennebouw A1 1 - 4 Veld 4 Redmar Bijma
262 17:00 6 De Granaet B2 - De Pein B2 5 - 5 Veld 5 Johan Dusseljee
268 17:00 6 TFS B1 - Nic./Alfa-college B1 2 - 10 Veld 6 Marcel van der Meulen
274 17:00 8 Wêz Handich B1 - Joure B1 4 - 2 Veld 7 Jelle Slofstra
280 17:00 8 Olympia (T) B1 - Quick'21 B2 2 - 2 Veld 8 Wietze Hijma
286 17:00 9 OKO/Bies C1 - Drachten/vd Wiel C1 5 - 12 Veld 9 Anton van Doorn
292 17:00 9 Flamingo's C1 - Joure C1 0 - 5 Veld 10 Bonne Altena
298 17:00 12 Quick'21 C2 - De Granaet C1 4 - 9 Veld 11 Arjen van Bruggen
304 17:00 12 Joure C2 - Olympia (T) C1 3 - 3 Veld 12 Gerwold Hylkema
307 17:00 13 Veenwouden C1 - De Pein C2 2 - 6 Veld 13 Riemer Hobma
310 17:00 13 OKO/Bies C2 - Drachten/vd Wiel C3 8 - 0 Veld 14 Geke Blauw

Tijdstip op de dag