logo

Programma voor het 66e Jeugdtoernooi (14 Jun 2014)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 66e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:30 1 CSL D1 - Drachten/vd Wiel D1 7 - 6 Veld 1 Laurens Meinsma
107 09:30 1 Flamingo's D1 - Harkema D1 1 - 14 Veld 2 Jan van der Heide
113 09:30 3 DOW D1 - Drachten/vd Wiel D2 1 - 2 Veld 3 Michel Bakker
119 09:30 3 Flamingo's D2 - Joure D1 0 - 4 Veld 4 Julian Wijma
125 09:30 6 Drachten/vd Wiel D3 - Nic./Alfa-College D2 1 - 4 Veld 5 Johan Dusseljee
131 09:30 6 TFS D2 - Veenwouden D1 1 - 3 Veld 6 Geke Blauw
137 09:30 7 CSL D2 - De Granaet D2 1 - 0 Veld 7 Alinda Miedema
140 09:30 7 De Pein D2 - WIK'34 D2 9 - 1 Veld 8 Jeen Meinsma
143 09:30 9 De Lauwers E1 - DOW E1 0 - 3 Veld 9 Dagmar Rozema
149 09:30 9 Joure E1 - Quick'21 E1 0 - 3 Veld 10 Wobbe van der Wijk
155 09:30 10 CSL E1 - De Granaet E1 3 - 2 Veld 11 Jelle Slofstra
161 09:30 10 Flamingo's E1 - Frigro E1 1 - 4 Veld 12 Mathilde Speerstra
167 09:30 13 De Granaet E3 - Flamingo's E2 6 - 4 Veld 13 Willem Feenstra
173 09:30 13 Olympia (T) E1 - Veenwouden E1 2 - 5 Veld 14 Amanda Vlot
179 09:30 14 De Granaet E4 - Frigro E2 7 - 0 Veld 15 Marten Koop van der Velde
182 09:30 14 Nic./Alfa-college E2 - Quick'21 E3 0 - 3 Veld 16 Simon Fokkema
185 09:30 15 CSL F1 - Drachten/vd Wiel F1 16 - 0 Veld 17 Nancy Lenstra
191 09:30 15 Nic./Alfa-college F1 - OKO/Bies F1 2 - 4 Veld 18 Wieteke Dijkstra
197 09:30 17 CSL F3 - De Granaet F1 0 - 7 Veld 19 Trienke Varwijk
203 09:30 17 Lintjo F1 - Flamingo's F1 2 - 0 Veld 20 Stefan Hoogeveen
209 09:30 19 OKO/Bies F3 - Veenwouden F1 0 - 4 Veld 21 Trynke Keuning
212 09:30 19 Wêz Handich F2 - Drachten/vd Wiel F3 4 - 1 Veld 22 Geartsje van der Hem

Ronde: 2 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:02 2 De Granaet D1 - Nic./Alfa-college D1 2 - 2 Veld 1 Teake Meinsma
108 10:02 2 Quick'21 D1 - TFS D1 1 - 1 Veld 2 Harm Jager
114 10:02 4 OKO/Bies D1 - Olympia (T) D1 6 - 2 Veld 3 Marinus de Vries
120 10:02 4 Quick'21 D2 - WIK'34 D1 1 - 5 Veld 4 Kees van der Meer
126 10:02 5 De Granaet D3 - De Pein D1 2 - 7 Veld 5 Johanan Prins
132 10:02 5 Joure D2 - Wêz Handich D1 3 - 2 Veld 6 Lisette Hamminga
144 10:02 8 Drachten/vd Wiel E1 - Harkema E1 1 - 4 Veld 9 Menno van Wijk
150 10:02 8 OKO/Bies E1 - OKO/Bies E2 5 - 2 Veld 10 Aly Cuperus
156 10:02 11 CSL E2 - Nic./Alfa-college E1 3 - 5 Veld 11 Anton van Doorn
162 10:02 11 OKO/Bies E3 - Quick'21 E2 6 - 2 Veld 12 Redmar Bijma
168 10:02 12 CSL E3 - De Granaet E2 1 - 3 Veld 13 Anita Keuning
174 10:02 12 De Pein E1 - VKC/AROBantennebouw E1 0 - 6 Veld 14 Siska Hylkema
186 10:02 16 CSL F2 - Nic./Alfa-college F2 2 - 1 Veld 17 Aafke Kamminga
192 10:02 16 OKO/Bies F2 - Quick'21 F1 6 - 0 Veld 18 Jikky Huizing
198 10:02 18 Drachten/vd Wiel F2 - Flamingo's F2 1 - 1 Veld 19 Thea Kommerie
204 10:02 18 Joure F1 - Quick'21 F2 6 - 2 Veld 20 Marieke de Jong

Ronde: 3 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:35 1 CSL D1 - Flamingo's D1 7 - 7 Veld 1 Johan Dusseljee
109 10:35 1 Drachten/vd Wiel D1 - Harkema D1 1 - 19 Veld 2 Jeen Meinsma
115 10:35 3 DOW D1 - Flamingo's D2 10 - 1 Veld 3 Wobbe van der Wijk
121 10:35 3 Drachten/vd Wiel D2 - Joure D1 2 - 3 Veld 4 Jan van der Heide
127 10:35 6 Drachten/vd Wiel D3 - TFS D2 1 - 4 Veld 5 Michel Bakker
133 10:35 6 Nic./Alfa-College D2 - Veenwouden D1 2 - 1 Veld 6 Wieteke Dijkstra
138 10:35 7 CSL D2 - De Pein D2 2 - 2 Veld 7 Stefan Hoogeveen
141 10:35 7 De Granaet D2 - WIK'34 D2 7 - 0 Veld 8 Geke Blauw
145 10:35 9 De Lauwers E1 - Joure E1 1 - 1 Veld 9 Alinda Miedema
151 10:35 9 DOW E1 - Quick'21 E1 3 - 1 Veld 10 Marten Koop van der Velde
157 10:35 10 CSL E1 - Flamingo's E1 15 - 5 Veld 11 Willem Feenstra
163 10:35 10 De Granaet E1 - Frigro E1 6 - 8 Veld 12 Nancy Lenstra
169 10:35 13 De Granaet E3 - Olympia (T) E1 1 - 3 Veld 13 Mathilde Speerstra
175 10:35 13 Flamingo's E2 - Veenwouden E1 2 - 1 Veld 14 Laurens Meinsma
180 10:35 14 De Granaet E4 - Nic./Alfa-college E2 2 - 4 Veld 15 Jelle Slofstra
183 10:35 14 Frigro E2 - Quick'21 E3 0 - 2 Veld 16 Dagmar Rozema
187 10:35 15 CSL F1 - Nic./Alfa-college F1 14 - 1 Veld 17 Amanda Vlot
193 10:35 15 Drachten/vd Wiel F1 - OKO/Bies F1 0 - 6 Veld 18 Julian Wijma
199 10:35 17 Flamingo's F1 - CSL F3 2 - 7 Veld 19 Simon Fokkema
205 10:35 17 De Granaet F1 - Lintjo F1 6 - 0 Veld 20 Geartsje van der Hem
210 10:35 19 OKO/Bies F3 - Wêz Handich F2 1 - 4 Veld 21 Trienke Varwijk
213 10:35 19 Veenwouden F1 - Drachten/vd Wiel F3 4 - 0 Veld 22 Trynke Keuning

Ronde: 4 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 11:07 2 De Granaet D1 - Quick'21 D1 0 - 10 Veld 1 Kees van der Meer
110 11:07 2 Nic./Alfa-college D1 - TFS D1 1 - 6 Veld 2 Johanan Prins
116 11:07 4 OKO/Bies D1 - Quick'21 D2 3 - 3 Veld 3 Harm Jager
122 11:07 4 Olympia (T) D1 - WIK'34 D1 1 - 11 Veld 4 Teake Meinsma
128 11:07 5 De Granaet D3 - Joure D2 9 - 1 Veld 5 Marinus de Vries
134 11:07 5 De Pein D1 - Wêz Handich D1 10 - 0 Veld 6 Redmar Bijma
146 11:07 8 Drachten/vd Wiel E1 - OKO/Bies E1 0 - 17 Veld 9 Anton van Doorn
152 11:07 8 Harkema E1 - OKO/Bies E2 1 - 5 Veld 10 Lisette Hamminga
158 11:07 11 CSL E2 - OKO/Bies E3 8 - 3 Veld 11 Menno van Wijk
164 11:07 11 Nic./Alfa-college E1 - Quick'21 E2 3 - 7 Veld 12 Aly Cuperus
170 11:07 12 CSL E3 - De Pein E1 6 - 2 Veld 13 Thea Kommerie
176 11:07 12 De Granaet E2 - VKC/AROBantennebouw E1 5 - 3 Veld 14 Aafke Kamminga
188 11:07 16 CSL F2 - OKO/Bies F2 3 - 7 Veld 17 Anita Keuning
194 11:07 16 Nic./Alfa-college F2 - Quick'21 F1 1 - 4 Veld 18 Siska Hylkema
200 11:07 18 Drachten/vd Wiel F2 - Joure F1 0 - 5 Veld 19 Marieke de Jong
206 11:07 18 Flamingo's F2 - Quick'21 F2 1 - 4 Veld 20 Jikky Huizing

Ronde: 5 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 12:20 1 Harkema D1 - CSL D1 6 - 4 Veld 1 Wobbe van der Wijk
111 12:20 1 Drachten/vd Wiel D1 - Flamingo's D1 2 - 2 Veld 2 Dagmar Rozema
117 12:20 3 Joure D1 - DOW D1 8 - 4 Veld 3 Michel Bakker
123 12:20 3 Drachten/vd Wiel D2 - Flamingo's D2 11 - 3 Veld 4 Johan Dusseljee
128 12:20 6 Veenwouden D1 - Drachten/vd Wiel D3 2 - 0 Veld 5 Hibbe-Jan Kramer
135 12:20 6 Nic./Alfa-College D2 - TFS D2 3 - 2 Veld 6 Stefan Hoogeveen
139 12:20 7 WIK'34 D2 - CSL D2 1 - 9 Veld 7 Geke Blauw
142 12:20 7 De Granaet D2 - De Pein D2 3 - 3 Veld 8 Laurens Meinsma
147 12:20 9 Quick'21 E1 - De Lauwers E1 4 - 3 Veld 9 Jan van der Heide
153 12:20 9 DOW E1 - Joure E1 6 - 0 Veld 10 Jeen Meinsma
159 12:20 10 Frigro E1 - CSL E1 5 - 3 Veld 11 Alinda Miedema
165 12:20 10 De Granaet E1 - Flamingo's E1 4 - 3 Veld 12 Wieteke Dijkstra
171 12:20 13 Veenwouden E1 - De Granaet E3 1 - 4 Veld 13 Julian Wijma
177 12:20 13 Flamingo's E2 - Olympia (T) E1 3 - 8 Veld 14 Mathilde Speerstra
181 12:20 14 Quick'21 E3 - De Granaet E4 5 - 1 Veld 15 Nancy Lenstra
184 12:20 14 Frigro E2 - Nic./Alfa-college E2 1 - 3 Veld 16 Trynke Keuning
189 12:20 15 OKO/Bies F1 - CSL F1 1 - 10 Veld 17 Jelle Slofstra
195 12:20 15 Drachten/vd Wiel F1 - Nic./Alfa-college F1 2 - 5 Veld 18 Willem Feenstra
201 12:20 17 De Granaet F1 - Flamingo's F1 17 - 1 Veld 19 Marten Koop van der Velde
207 12:20 17 CSL F3 - Lintjo F1 4 - 0 Veld 20 Geartsje van der Hem
211 12:20 19 Drachten/vd Wiel F3 - OKO/Bies F3 0 - 0 Veld 21 Simon Fokkema
214 12:20 19 Veenwouden F1 - Wêz Handich F2 6 - 1 Veld 22 Trienke Varwijk

Ronde: 6 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:52 2 TFS D1 - De Granaet D1 7 - 1 Veld 1 Harm Jager
112 12:52 2 Nic./Alfa-college D1 - Quick'21 D1 2 - 8 Veld 2 Teake Meinsma
118 12:52 4 WIK'34 D1 - OKO/Bies D1 5 - 2 Veld 3 Redmar Bijma
124 12:52 4 Olympia (T) D1 - Quick'21 D2 5 - 5 Veld 4 Johanan Prins
130 12:52 5 Wêz Handich D1 - De Granaet D3 1 - 10 Veld 5 Anton van Doorn
136 12:52 5 De Pein D1 - Joure D2 3 - 1 Veld 6 Marinus de Vries
148 12:52 8 OKO/Bies E2 - Drachten/vd Wiel E1 8 - 0 Veld 9 Kees van der Meer
154 12:52 8 Harkema E1 - OKO/Bies E1 1 - 6 Veld 10 Lisette Hamminga
160 12:52 11 Quick'21 E2 - CSL E2 2 - 3 Veld 11 Aafke Kamminga
166 12:52 11 Nic./Alfa-college E1 - OKO/Bies E3 3 - 2 Veld 12 Menno van Wijk
172 12:52 12 VKC/AROBantennebouw E1 - CSL E3 2 - 5 Veld 13 Aly Cuperus
178 12:52 12 De Granaet E2 - De Pein E1 6 - 0 Veld 14 Jikky Huizing
190 12:52 16 Quick'21 F1 - CSL F2 1 - 7 Veld 17 Thea Kommerie
196 12:52 16 Nic./Alfa-college F2 - OKO/Bies F2 1 - 9 Veld 18 Marieke de Jong
202 12:52 18 Quick'21 F2 - Drachten/vd Wiel F2 3 - 1 Veld 19 Siska Hylkema
208 12:52 18 Flamingo's F2 - Joure F1 0 - 7 Veld 20 Anita Keuning

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
215 14:15 1 Flamingo's A1 - Frigro A1 6 - 4 Veld 1 Jouke Snip
221 14:15 1 Joure A1 - OKO/Bies A1 5 - 10 Veld 2 Teake Meinsma
227 14:15 3 Drachten/vd Wiel B1 - Drachten/vd Wiel B2 5 - 4 Veld 3 Mark Sjouken
233 14:15 3 Joure B1 - Noordenveld B1 1 - 5 Veld 4 Stan Kleinhuis
239 14:15 5 Harkema B1 - De Pein B2 3 - 2 Veld 5 Arwin Hoogendam
245 14:15 5 Drachten/vd Wiel B3 - Quick'21 B1 2 - 7 Veld 6 Johanan Prins
251 14:15 7 CSL C1 - Drachten/vd Wiel C1 2 - 7 Veld 7 Kees van der Meer
257 14:15 7 Joure C1 - Nic./Alfa-college C1 3 - 6 Veld 8 Julian Wijma
263 14:15 9 De Granaet C1 - De Lauwers C1 9 - 2 Veld 9 Geartsje van der Veen
269 14:15 9 Drachten/vd Wiel C3 - Frigro C1 1 - 2 Veld 10 Harm Jager

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
216 14:48 2 OKO/Bies A2 - Olympia (T) A1 1 - 5 Veld 1 Peter Holwerda
222 14:48 2 Wêz Handich A1 - WIK'34 A1 6 - 5 Veld 2 Jelte Koopmans
228 14:48 4 De Granaet B1 - De Pein B1 4 - 6 Veld 3 Pieter Koehoorn
234 14:48 4 Flamingo's B1 - Lintjo B1 4 - 1 Veld 4 Jan Smit
240 14:48 6 Joure B2 - OKO/Bies B1 5 - 2 Veld 5 Tjibbe de Vries
246 14:48 6 Olympia (T) B1 - TFS B1 1 - 5 Veld 6 Eric Riemersma
252 14:48 8 Drachten/vd Wiel C2 - OKO/Bies C1 2 - 1 Veld 7 Remko van der Heide
258 14:48 8 VKC/AROBantennebouw C1 - Wêz Handich C1 7 - 2 Veld 8 Taeke Dijkstra
264 14:48 10 De Pein C1 - Joure C2 3 - 0 Veld 9 Gerwold Hylkema
270 14:48 10 Olympia (T) C1 - Quick'21 C1 0 - 7 Veld 10 Sietse van der Veen
275 14:48 11 CSL C2 - De Granaet C2 4 - 3 Veld 11 Bonne Altena
278 14:48 11 Flamingo's C1 - VZK C1 2 - 5 Veld 12 René Radersma

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
217 15:21 1 Flamingo's A1 - Joure A1 4 - 5 Veld 1 Mark Sjouken
223 15:21 1 Frigro A1 - OKO/Bies A1 2 - 11 Veld 2 Teake Meinsma
229 15:21 3 Drachten/vd Wiel B1 - Joure B1 9 - 5 Veld 3 Jouke Snip
235 15:21 3 Drachten/vd Wiel B2 - Noordenveld B1 6 - 5 Veld 4 Arwin Hoogendam
241 15:21 5 Harkema B1 - Drachten/vd Wiel B3 5 - 6 Veld 5 Kees van der Meer
247 15:21 5 De Pein B2 - Quick'21 B1 3 - 11 Veld 6 Harm Jager
253 15:21 7 CSL C1 - Joure C1 5 - 4 Veld 7 Stan Kleinhuis
259 15:21 7 Drachten/vd Wiel C1 - Nic./Alfa-college C1 10 - 3 Veld 8 Julian Wijma
265 15:21 9 De Granaet C1 - Drachten/vd Wiel C3 1 - 5 Veld 9 Geartsje van der Veen
271 15:21 9 De Lauwers C1 - Frigro C1 1 - 5 Veld 10 Johanan Prins

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
218 15:54 2 OKO/Bies A2 - Wêz Handich A1 3 - 7 Veld 1 Pieter Koehoorn
224 15:54 2 Olympia (T) A1 - WIK'34 A1 5 - 2 Veld 2 Jan Smit
230 15:54 4 De Granaet B1 - Flamingo's B1 1 - 11 Veld 3 Peter Holwerda
236 15:54 4 De Pein B1 - Lintjo B1 3 - 4 Veld 4 Jelte Koopmans
242 15:54 6 Joure B2 - Olympia (T) B1 6 - 1 Veld 5 René Radersma
248 15:54 6 OKO/Bies B1 - TFS B1 3 - 6 Veld 6 Eric Riemersma
254 15:54 8 Drachten/vd Wiel C2 - VKC/AROBantennebouw C1 6 - 4 Veld 7 Bonne Altena
260 15:54 8 OKO/Bies C1 - Wêz Handich C1 4 - 1 Veld 8 Gerwold Hylkema
266 15:54 10 Quick'21 C1 - Joure C2 2 - 7 Veld 9 Remko van der Heide
272 15:54 10 Olympia (T) C1 - De Pein C1 1 - 7 Veld 10 Tjibbe de Vries
276 15:54 11 CSL C2 - Flamingo's C1 2 - 7 Veld 11 Sietse van der Veen
279 15:54 11 De Granaet C2 - VZK C1 1 - 5 Veld 12 Taeke Dijkstra

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
219 16:27 1 OKO/Bies A1 - Flamingo's A1 11 - 4 Veld 1 Mark Sjouken
225 16:27 1 Frigro A1 - Joure A1 2 - 9 Veld 2 Kees van der Meer
231 16:27 3 Noordenveld B1 - Drachten/vd Wiel B1 6 - 5 Veld 3 Jouke Snip
237 16:27 3 Drachten/vd Wiel B2 - Joure B1 6 - 4 Veld 4 Stan Kleinhuis
243 16:27 5 Quick'21 B1 - Harkema B1 7 - 2 Veld 5 Arwin Hoogendam
249 16:27 5 De Pein B2 - Drachten/vd Wiel B3 0 - 2 Veld 6 Johanan Prins
255 16:27 7 Nic./Alfa-college C1 - CSL C1 6 - 2 Veld 7 Teake Meinsma
261 16:27 7 Drachten/vd Wiel C1 - Joure C1 6 - 1 Veld 8 Harm Jager
267 16:27 9 Drachten/vd Wiel C3 - De Lauwers C1 6 - 3 Veld 9 Geartsje van der Veen
273 16:27 9 Frigro C1 - De Granaet C1 3 - 5 Veld 10 Julian Wijma

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
220 17:00 2 WIK'34 A1 - OKO/Bies A2 5 - 5 Veld 1 Pieter Koehoorn
226 17:00 2 Olympia (T) A1 - Wêz Handich A1 3 - 5 Veld 2 Jan Smit
232 17:00 4 Lintjo B1 - De Granaet B1 3 - 5 Veld 3 Gerwold Hylkema
238 17:00 4 De Pein B1 - Flamingo's B1 2 - 4 Veld 4 Taeke Dijkstra
244 17:00 6 TFS B1 - Joure B2 2 - 1 Veld 5 Jelte Koopmans
250 17:00 6 OKO/Bies B1 - Olympia (T) B1 3 - 3 Veld 6 Sietse van der Veen
256 17:00 8 Wêz Handich C1 - Drachten/vd Wiel C2 0 - 5 Veld 7 Eric Riemersma
262 17:00 8 OKO/Bies C1 - VKC/AROBantennebouw C1 6 - 3 Veld 8 Tjibbe de Vries
268 17:00 10 De Pein C1 - Quick'21 C1 2 - 5 Veld 9 René Radersma
274 17:00 10 Joure C2 - Olympia (T) C1 4 - 0 Veld 10 Peter Holwerda
277 17:00 11 VZK C1 - CSL C2 2 - 1 Veld 11 Remko van der Heide
280 17:00 11 De Granaet C2 - Flamingo's C1 1 - 9 Veld 12 Bonne Altena

Tijdstip op de dag