logo

Team VKC/AROBantennebouw C1

Naam
VKC/AROBantennebouw C1

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team VKC/AROBantennebouw C1 van club VKC

Klasse Seizoen Periode
class-icon C3A 2012-2013 Zaal
class-icon C3B 2012-2013 2e helft veld

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14606 17-11-12 09:00 C3A VKC/AROBantennebouw C1 - DTG C1 6 - 5 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9877 24-11-12 11:00 C3A VKC/AROBantennebouw C1 - Zunobri C1 4 - 9 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9883 08-12-12 13:00 C3A VKC/AROBantennebouw C1 - MN en W C1 3 - 7 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9880 22-12-12 13:10 C3A VKC/AROBantennebouw C1 - Leonidas C1 7 - 8 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9881 12-01-13 11:50 C3A VKC/AROBantennebouw C1 - De Pein C1 1 - 3 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9878 02-02-13 12:10 C3A VKC/AROBantennebouw C1 - DFD C2 11 - 3 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9882 02-03-13 10:50 C3A VKC/AROBantennebouw C1 - It Fean C1 4 - 12 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15778 06-04-13 11:00 C3B VKC/AROBantennebouw C1 - LDODK/AH Gorredijk C2 3 - 3 Siegerswoude
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15859 13-04-13 11:00 C3B VKC/AROBantennebouw C1 - Leonidas C1 3 - 6 Siegerswoude
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15940 11-05-13 11:00 C3B VKC/AROBantennebouw C1 - De Pein C1 1 - 6 Siegerswoude

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10236 10-11-12 11:00 C3A De Pein C1 - VKC/AROBantennebouw C1 7 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10037 01-12-12 16:45 C3A DFD C2 - VKC/AROBantennebouw C1 4 - 6 Oenkerk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10249 15-12-12 11:00 C3A It Fean C1 - VKC/AROBantennebouw C1 11 - 3 Surhuisterveen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14613 05-01-13 15:15 C3A DTG C1 - VKC/AROBantennebouw C1 10 - 0 Balk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9937 26-01-13 15:15 C3A Zunobri C1 - VKC/AROBantennebouw C1 10 - 4 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10320 09-02-13 15:10 C3A MN en W C1 - VKC/AROBantennebouw C1 9 - 10 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10098 09-03-13 12:25 C3A Leonidas C1 - VKC/AROBantennebouw C1 10 - 9 Noordwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15728 20-04-13 10:00 C3B De Pein C1 - VKC/AROBantennebouw C1 6 - 3 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15902 27-04-13 13:00 C3B Leonidas C1 - VKC/AROBantennebouw C1 7 - 4 Noordwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15989 25-05-13 12:00 C3B LDODK/AH Gorredijk C2 - VKC/AROBantennebouw C1 3 - 3 Gorredijk