logo

Team TFS B1

Naam
TFS B1

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team TFS B1 van club

Klasse Seizoen Periode
class-icon B3E 2005-2006 Zaal
class-icon B4A 2011-2012 1e helft veld
class-icon B3C 2011-2012 2e helft veld

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2036 21-09-11 19:00 B4A TFS B1 - De Pein B1 2 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420554 28-01-06 10:55 B3E TFS B1 - De Pein B1 10 - 2 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2591 30-09-11 19:00 B4A TFS B1 - Invicta B1 13 - 3 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
420553 03-12-05 10:55 B3E TFS B1 - Oerterp B2 4 - 7 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
420556 12-11-05 13:55 B3E TFS B1 - DOW/Wêz Handich B1 9 - 9 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
420552 05-11-05 12:05 B3E TFS B1 - VKC/AROBantennebouw B1 7 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420551 21-01-06 19:20 B3E TFS B1 - Harkema B1 11 - 1 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420558 17-12-05 11:55 B3E TFS B1 - Drachten/vd Wiel BM3 19 - 1 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1994 09-09-11 19:00 B4A TFS B1 - Olympia (T) B1 9 - 8 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10594 30-03-12 19:00 B3C TFS B1 - CSL B1 4 - 0 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10598 13-04-12 19:00 B3C TFS B1 - Olympia (T) B1 13 - 3 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10607 01-06-12 19:00 B3C TFS B1 - LDODK/AH Gorredijk B3 11 - 6 Drachten

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2066 24-09-11 14:00 B4A De Pein B1 - TFS B1 7 - 3 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
420545 26-11-05 17:55 B3E De Pein B1 - TFS B1 7 - 10 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420585 25-02-06 15:55 B3E Drachten/vd Wiel BM3 - TFS B1 1 - 14 Drachten (Drait)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
420515 19-11-05 12:05 B3E Harkema B1 - TFS B1 4 - 11 Harkema
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2593 22-10-11 10:00 B4A Invicta B1 - TFS B1 8 - 10 Kollum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420535 11-02-06 11:00 B3E Oerterp B2 - TFS B1 8 - 3 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2113 08-10-11 12:00 B4A Olympia (T) B1 - TFS B1 6 - 3 Twijzel
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
420525 10-12-05 17:35 B3E VKC/AROBantennebouw B1 - TFS B1 4 - 4 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420565 14-01-06 10:00 B3E DOW/Wêz Handich B1 - TFS B1 6 - 8 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10596 07-04-12 10:00 B3C Frigro B1 - TFS B1 7 - 10 Gerkesklooster
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10599 28-04-12 10:00 B3C De Pein B1 - TFS B1 3 - 7 Douwekamp