logo

Team Olympia (T) E1

Naam
Olympia (T) E1

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team Olympia (T) E1 van club Olympia

Klasse Seizoen Periode
class-icon E4-3C 2011-2012 Zaal
class-icon E4-3C 2012-2013 1e helft veld

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3653 19-11-11 09:00 E4-3C Olympia (T) E1 - De Pein E2 3 - 0 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8278 03-12-11 09:00 E4-3C Olympia (T) E1 - Noordenveld E4 8 - 4 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4010 28-01-12 10:00 E4-3C Olympia (T) E1 - Altijd Kwiek E1 2 - 1 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4121 11-02-12 10:00 E4-3C Olympia (T) E1 - Wordt Kwiek E2 6 - 4 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4167 18-02-12 09:00 E4-3C Olympia (T) E1 - Lintjo E2 3 - 7 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8292 25-02-12 09:00 E4-3C Olympia (T) E1 - Wêz Handich E1 6 - 1 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2024 22-09-12 11:00 E4-3C Olympia (T) E1 - Wees Kwiek E1 4 - 0 Twijzel
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2116 20-10-12 10:00 E4-3C Olympia (T) E1 - OKO/Bies E4 13 - 0 Twijzel
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1909 27-10-12 13:30 E4-3C Olympia (T) E1 - De Pein E2 2 - 1 Twijzel

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8286 12-11-11 11:00 E4-3C Wêz Handich E1 - Olympia (T) E1 2 - 3 Rottevalle
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3699 26-11-11 10:00 E4-3C Altijd Kwiek E1 - Olympia (T) E1 1 - 2 Gorred (Kortez)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3823 10-12-11 17:00 E4-3C Wordt Kwiek E2 - Olympia (T) E1 1 - 5 Jubbega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3868 17-12-11 15:10 E4-3C Lintjo E2 - Olympia (T) E1 5 - 5 Noordwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3968 21-01-12 10:00 E4-3C De Pein E2 - Olympia (T) E1 4 - 1 Opeinde (Gym)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8283 04-02-12 09:45 E4-3C Noordenveld E4 - Olympia (T) E1 1 - 15 Roden
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1910 08-09-12 10:00 E4-3C OKO/Bies E4 - Olympia (T) E1 0 - 7 Opende
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1972 15-09-12 10:00 E4-3C Wees Kwiek E1 - Olympia (T) E1 1 - 9 Nuis
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2082 29-09-12 10:00 E4-3C De Pein E2 - Olympia (T) E1 0 - 8 Douwekamp