logo

Team Harkema E3

Naam
Harkema E3

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team Harkema E3 van club

Klasse Seizoen Periode
class-icon E4-2E 2010-2011 1e helft veld
class-icon E4-2I 2010-2011 Zaal
class-icon E4-2D 2010-2011 2e helft veld

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2001 18-09-10 10:00 E4-2E Harkema E3 - De Pein E1 2 - 3 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5841 20-11-10 10:00 E4-2I Harkema E3 - De Pein E2 1 - 7 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6118 15-01-11 10:00 E4-2I Harkema E3 - Quick (B) E1 10 - 0 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15485 04-06-11 13:00 E4-2D Harkema E3 - Pallas'08 E2 1 - 2 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6360 12-03-11 10:00 E4-2I Harkema E3 - WIK'34 E2 2 - 10 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1931 04-09-10 10:00 E4-2E Harkema E3 - TFS E3 0 - 10 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5924 06-11-10 10:00 E4-2I Harkema E3 - It Fean E2 1 - 9 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6268 12-02-11 16:00 E4-2I Harkema E3 - MN en W E1 1 - 17 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6209 29-01-11 10:00 E4-2I Harkema E3 - DFD E3 4 - 8 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15413 09-04-11 11:00 E4-2D Harkema E3 - De Lege Geaën E2 0 - 1 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15391 14-05-11 10:00 E4-2D Harkema E3 - Westergo E1 3 - 9 volgt

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15400 02-04-11 10:00 E4-2D De Pein E1 - Harkema E3 5 - 0 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6170 22-01-11 10:00 E4-2I De Pein E2 - Harkema E3 3 - 3 Opeinde (Gym)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5889 27-11-10 10:30 E4-2I DFD E3 - Harkema E3 5 - 2 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15476 28-05-11 10:00 E4-2D DFD E3 - Harkema E3 2 - 3 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2105 16-10-10 10:00 E4-2E DOW E1 - Harkema E3 - Oostermeer
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6235 04-12-10 09:00 E4-2I It Fean E2 - Harkema E3 3 - 0 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5959 11-12-10 13:30 E4-2I MN en W E1 - Harkema E3 14 - 1 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2021 24-09-10 18:30 E4-2E NKC (N) E4 - Harkema E3 6 - 3 Noordwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1973 11-09-10 12:00 E4-2E OKO/Bies E2 - Harkema E3 0 - 3 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5800 13-11-10 16:00 E4-2I Quick (B) E1 - Harkema E3 0 - 9 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6053 08-01-11 09:00 E4-2I WIK'34 E2 - Harkema E3 9 - 3 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15424 23-04-11 10:00 E4-2D WWC E2 - Harkema E3 1 - 6 volgt