logo

Team Flamingo's E1

Naam
Flamingo's E1

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team Flamingo's E1 van club

Klasse Seizoen Periode
class-icon E8-2B 2006-2007 Zaal
class-icon E8-1D 2005-2006 2e helft veld
class-icon E4-1A 2008-2009 Zaal
class-icon E4-1B 2010-2011 Zaal
class-icon E4-2E 2012-2013 1e helft veld
class-icon E4-1A 2012-2013 Zaal

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5200 02-12-06 12:40 E8-2B Flamingo's E1 - De Pein E1 1 - 0 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12380 17-01-09 10:05 E4-1A Flamingo's E1 - De Pein E1 17 - 1 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6077 19-02-11 16:00 E4-1B Flamingo's E1 - De Pein E1 11 - 1 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
50278 20-05-06 10:00 E8-1D Flamingo's E1 - De Pein E1 5 - 1 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12376 10-01-09 11:10 E4-1A Flamingo's E1 - Drachten/vd Wiel E2 17 - 0 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
50089 13-05-06 13:00 E8-1D Flamingo's E1 - OWK E1 2 - 22 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
50194 15-04-06 10:00 E8-1D Flamingo's E1 - Quick'21 E1 1 - 5 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7632 18-11-06 12:30 E8-2B Flamingo's E1 - De Granaet E1 1 - 0 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12367 06-12-08 07:55 E4-1A Flamingo's E1 - De Granaet E1 22 - 4 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5230 10-03-07 10:40 E8-2B Flamingo's E1 - Harkema EM1 1 - 1 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5109 27-01-07 09:50 E8-2B Flamingo's E1 - DTS (S) E1 5 - 2 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5227 17-03-07 14:40 E8-2B Flamingo's E1 - Frigro E1 2 - 1 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7634 30-12-06 15:50 E8-2B Flamingo's E1 - Olympia (T) E2 9 - 1 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7642 13-01-07 09:50 E8-2B Flamingo's E1 - DFD E2 4 - 0 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12356 22-11-08 09:55 E4-1A Flamingo's E1 - Drachten/vd Wiel E1 13 - 3 Buitenpost
5869 27-11-10 09:00 E4-1B Flamingo's E1 - Drachten/vd Wiel E3 1 - 2 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12398 28-02-09 10:55 E4-1A Flamingo's E1 - NKC (N) E1 5 - 3 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6227 05-02-11 14:30 E4-1B Flamingo's E1 - Spannum E1 6 - 6 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5963 11-12-10 10:00 E4-1B Flamingo's E1 - WWC E1 1 - 6 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12402 07-03-09 10:00 E4-1A Flamingo's E1 - Nic./Alfa-college E2 12 - 3 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12388 31-01-09 10:00 E4-1A Flamingo's E1 - Nic./Alfa-college E1 14 - 2 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5858 20-11-10 12:30 E4-1B Flamingo's E1 - Oerterp E2 11 - 2 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6135 06-11-10 10:00 E4-1B Flamingo's E1 - De Lege Geaën E1 10 - 0 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2945 08-09-12 10:00 E4-2E Flamingo's E1 - Udiros E2 3 - 3 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2955 29-09-12 10:15 E4-2E Flamingo's E1 - Kinea E1 9 - 2 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2947 13-10-12 10:00 E4-2E Flamingo's E1 - Sportclub E1 - Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12103 10-11-12 09:00 E4-1A Flamingo's E1 - CSL E1 5 - 13 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12101 01-12-12 11:00 E4-1A Flamingo's E1 - Drachten/vd Wiel E2 4 - 7 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12100 19-01-13 09:00 E4-1A Flamingo's E1 - VZK E1 5 - 4 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12102 26-01-13 11:00 E4-1A Flamingo's E1 - De Granaet E1 8 - 11 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12104 09-02-13 11:00 E4-1A Flamingo's E1 - De Pein E1 8 - 2 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12099 09-03-13 09:00 E4-1A Flamingo's E1 - Lintjo E1 6 - 20 Buitenpost

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5218 24-02-07 14:55 E8-2B De Granaet E1 - Flamingo's E1 1 - 4 Dokkum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12394 07-02-09 12:00 E4-1A De Granaet E1 - Flamingo's E1 3 - 25 Dokkum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5810 13-11-10 10:30 E4-1B De Lege Geaën E1 - Flamingo's E1 1 - 9 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5217 23-12-06 09:00 E8-2B De Pein E1 - Flamingo's E1 0 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12352 15-11-08 10:00 E4-1A De Pein E1 - Flamingo's E1 1 - 16 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6387 12-03-11 10:00 E4-1B De Pein E1 - Flamingo's E1 2 - 9 Opeinde (Gym)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
50110 08-04-06 10:00 E8-1D De Pein E1 - Flamingo's E1 1 - 2 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5222 11-11-06 12:00 E8-2B DFD E2 - Flamingo's E1 1 - 1 Oenkerk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12384 24-01-09 09:15 E4-1A Drachten/vd Wiel E1 - Flamingo's E1 7 - 13 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12403 14-03-09 09:15 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's E1 0 - 15 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6189 08-01-11 10:00 E4-1B Drachten/vd Wiel E3 - Flamingo's E1 3 - 3 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5221 25-11-06 11:45 E8-2B DTS (S) E1 - Flamingo's E1 1 - 5 Surhuisterveen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5216 03-03-07 09:00 E8-2B Frigro E1 - Flamingo's E1 0 - 5 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5219 06-01-07 18:20 E8-2B Harkema EM1 - Flamingo's E1 3 - 1 Harkema
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12360 29-11-08 11:00 E4-1A Nic./Alfa-college E1 - Flamingo's E1 11 - 8 Groningen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12375 03-01-09 13:00 E4-1A Nic./Alfa-college E2 - Flamingo's E1 7 - 19 Groningen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12371 13-12-08 15:55 E4-1A NKC (N) E1 - Flamingo's E1 2 - 2 Marum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6179 22-01-11 09:00 E4-1B Oerterp E2 - Flamingo's E1 5 - 6 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5220 09-12-06 10:40 E8-2B Olympia (T) E2 - Flamingo's E1 1 - 7 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
50257 26-05-06 18:30 E8-1D OWK E1 - Flamingo's E1 8 - 3 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
50152 22-04-06 10:00 E8-1D Quick'21 E1 - Flamingo's E1 6 - 0 Oudega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5923 05-03-11 12:30 E4-1B Spannum E1 - Flamingo's E1 3 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6279 29-01-11 09:00 E4-1B WWC E1 - Flamingo's E1 10 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2949 15-09-12 11:00 E4-2E OKO/Bies E1 - Flamingo's E1 3 - 7 Opende
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2946 06-10-12 11:00 E4-2E De Pein E1 - Flamingo's E1 1 - 5 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2991 20-10-12 10:00 E4-2E VZK E1 - Flamingo's E1 2 - 10 Haule
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11783 17-11-12 14:50 E4-1A VZK E1 - Flamingo's E1 6 - 4 Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11952 24-11-12 10:30 E4-1A De Granaet E1 - Flamingo's E1 11 - 4 Dokkum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12091 08-12-12 10:00 E4-1A De Pein E1 - Flamingo's E1 4 - 8 Opeinde (Gym)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11753 22-12-12 12:40 E4-1A Lintjo E1 - Flamingo's E1 4 - 5 Noordwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12043 12-01-13 13:00 E4-1A CSL E1 - Flamingo's E1 12 - 1 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11866 02-02-13 10:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's E1 14 - 4 Drachten