logo

Team Drachten/vd Wiel E2

Naam
Drachten/vd Wiel E2

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team Drachten/vd Wiel E2 van club

Klasse Seizoen Periode
class-icon E4-2G 2005-2006 2e helft veld
class-icon E8-3K 2006-2007 2e helft veld
class-icon E4-1A 2008-2009 Zaal
class-icon E4-1A 2012-2013 Zaal

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12390 31-01-09 11:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - De Pein E1 2 - 12 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15132 14-04-07 10:00 E8-3K Drachten/vd Wiel E2 - LDODK/AH Gorredijk E3 0 - 4 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
49967 13-05-06 10:00 E4-2G Drachten/vd Wiel E2 - De Pein E2 1 - 0 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
49937 15-04-06 10:00 E4-2G Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's EM4 1 - 2 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
49877 08-04-06 10:00 E4-2G Drachten/vd Wiel E2 - DTL E2 0 - 7 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12403 14-03-09 09:15 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's E1 0 - 15 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12358 22-11-08 11:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - De Granaet E1 4 - 4 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15135 21-04-07 12:15 E8-3K Drachten/vd Wiel E2 - DTS (S) E1 0 - 5 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15145 02-06-07 11:00 E8-3K Drachten/vd Wiel E2 - VKC/AROBantennebouw E1 2 - 6 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12365 06-12-08 12:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - Drachten/vd Wiel E1 1 - 8 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12372 03-01-09 09:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - NKC (N) E1 2 - 25 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12382 17-01-09 12:10 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - Nic./Alfa-college E2 2 - 12 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12395 28-02-09 09:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - Nic./Alfa-college E1 2 - 13 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11863 24-11-12 10:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - CSL E1 5 - 10 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11862 08-12-12 10:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - De Granaet E1 7 - 14 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11861 15-12-12 10:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - VZK E1 10 - 5 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11860 19-01-13 10:15 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - Lintjo E1 8 - 3 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11866 02-02-13 10:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's E1 14 - 4 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11864 09-03-13 10:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E2 - De Pein E1 9 - 1 Drachten

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12386 24-01-09 13:00 E4-1A De Granaet E1 - Drachten/vd Wiel E2 0 - 11 Dokkum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12362 29-11-08 09:00 E4-1A De Pein E1 - Drachten/vd Wiel E2 8 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15130 07-04-07 10:00 E8-3K De Pein E1 - Drachten/vd Wiel E2 5 - 1 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
49847 01-04-06 10:00 E4-2G De Pein E2 - Drachten/vd Wiel E2 2 - 0 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12392 07-02-09 11:00 E4-1A Drachten/vd Wiel E1 - Drachten/vd Wiel E2 4 - 5 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
49997 20-05-06 10:00 E4-2G DTL E2 - Drachten/vd Wiel E2 5 - 0 Hantum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12376 10-01-09 11:10 E4-1A Flamingo's E1 - Drachten/vd Wiel E2 17 - 0 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
49907 22-04-06 10:00 E4-2G Flamingo's EM4 - Drachten/vd Wiel E2 4 - 2 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12368 13-12-08 13:00 E4-1A Nic./Alfa-college E1 - Drachten/vd Wiel E2 12 - 1 Marum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
nb0021 15-11-08 00:00 E4-1A Nic./Alfa-college E2 - Drachten/vd Wiel E2 11 - 3 Groningen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12399 07-03-09 14:00 E4-1A NKC (N) E1 - Drachten/vd Wiel E2 12 - 1 Marum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15140 19-05-07 10:00 E8-3K Oerterp E1 - Drachten/vd Wiel E2 2 - 0 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15126 31-03-07 16:00 E8-3K Wêz Handich E1 - Drachten/vd Wiel E2 3 - 2 Rottevalle
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12101 01-12-12 11:00 E4-1A Flamingo's E1 - Drachten/vd Wiel E2 4 - 7 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12087 22-12-12 09:30 E4-1A De Pein E1 - Drachten/vd Wiel E2 1 - 12 Opeinde (Gym)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12039 26-01-13 12:00 E4-1A CSL E1 - Drachten/vd Wiel E2 13 - 6 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11948 16-02-13 09:00 E4-1A De Granaet E1 - Drachten/vd Wiel E2 7 - 7 Dokkum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11778 02-03-13 14:00 E4-1A VZK E1 - Drachten/vd Wiel E2 4 - 8 Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11748 16-03-13 09:30 E4-1A Lintjo E1 - Drachten/vd Wiel E2 11 - 4 Noordwolde