logo

Team De Pein B1

Naam
De Pein B1

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team De Pein B1 van club KC de Pein

Klasse Seizoen Periode
class-icon B2J 2005-2006 1e helft veld
class-icon B3E 2005-2006 Zaal
class-icon B2N 2000-2001 1e helft veld
class-icon B3G 2002-2003 1e helft veld
class-icon B3G 2006-2007 1e helft veld
class-icon BMB 2001-2002 1e helft veld
class-icon B4H 2005-2006 2e helft veld
class-icon B3B 2006-2007 Zaal
class-icon B3B 2007-2008 Zaal
class-icon B3D 2007-2008 1e helft veld
class-icon B3D 2006-2007 2e helft veld
class-icon B4E 2008-2009 Zaal
class-icon B4B 2010-2011 Zaal
class-icon B2D 2007-2008 2e helft veld
class-icon B3A 2008-2009 1e helft veld
class-icon B3A 2010-2011 2e helft veld
class-icon B3L 2008-2009 2e helft veld
class-icon B4A 2010-2011 1e helft veld
class-icon B4A 2011-2012 1e helft veld
class-icon B3C 2011-2012 Zaal
class-icon B3C 2011-2012 2e helft veld
class-icon B3B 2013-2014 1e helft veld
class-icon B3C 2013-2014 Zaal
class-icon B3B 2013-2014 2e helft veld
class-icon B2A 2014-2015 2e helft veld

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
21823 15-10-05 11:00 B2J De Pein B1 - DOW B1 4 - 3 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7282 14-03-09 19:10 B4E De Pein B1 - DOW B1 2 - 7 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15268 22-05-09 19:00 B3L De Pein B1 - DOW B1 10 - 4 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
21892 10-09-05 11:30 B2J De Pein B1 - Invicta B1 4 - 9 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4715 16-09-06 10:00 B3G De Pein B1 - Invicta B1 12 - 2 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2588 10-09-11 10:00 B4A De Pein B1 - Invicta B1 14 - 2 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
24029 24-09-05 11:30 B2J De Pein B1 - De Lauwers B1 3 - 1 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420543 24-12-05 10:00 B3E De Pein B1 - Oerterp B2 2 - 9 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420546 21-01-06 20:20 B3E De Pein B1 - DOW/Wêz Handich B1 4 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420542 17-12-05 10:00 B3E De Pein B1 - VKC/AROBantennebouw B1 7 - 6 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
48656 01-04-06 11:00 B4H De Pein B1 - VKC/AROBantennebouw B1 4 - 4 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2066 24-09-11 14:00 B4A De Pein B1 - TFS B1 7 - 3 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
420545 26-11-05 17:55 B3E De Pein B1 - TFS B1 7 - 10 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420541 04-03-06 12:55 B3E De Pein B1 - Harkema B1 9 - 8 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420548 11-02-06 18:05 B3E De Pein B1 - Drachten/vd Wiel BM3 16 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14262 02-04-11 11:00 B3A De Pein B1 - Frigro B1 3 - 8 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
48806 15-04-06 10:00 B4H De Pein B1 - DIO B1 4 - 6 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
48926 20-05-06 10:00 B4H De Pein B1 - Sparta (Ze) B2 6 - 5 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4716 23-09-06 11:15 B3G De Pein B1 - Flamingo's B1 2 - 4 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8289 06-01-07 15:50 B3B De Pein B1 - Drachten/vd Wiel B2 10 - 1 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12576 31-03-07 10:00 B3D De Pein B1 - Drachten/vd Wiel B2 9 - 1 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4772 07-10-06 11:15 B3G De Pein B1 - Nij Libben BM1 10 - 2 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10329 23-12-06 09:50 B3B De Pein B1 - DES (N) B2 8 - 5 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12752 19-05-07 10:00 B3D De Pein B1 - LDODK/AH Gorredijk B2 8 - 7 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8353 09-12-06 15:00 B3B De Pein B1 - Lintjo B1 5 - 4 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9466 17-03-07 12:00 B3B De Pein B1 - SCO B2 8 - 13 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10337 18-11-06 13:55 B3B De Pein B1 - Wordt Kwiek BM2 1 - 7 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8049 13-01-07 12:00 B3B De Pein B1 - De Driehoek B1 3 - 6 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12640 21-04-07 10:00 B3D De Pein B1 - De Driehoek B1 5 - 5 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8112 17-02-07 11:50 B3B De Pein B1 - NKC (N) B2 7 - 1 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2412 08-09-07 12:00 B3D De Pein B1 - Club Brothers B1 8 - 2 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2267 06-10-07 11:15 B3D De Pein B1 - It Fean B1 10 - 2 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7138 29-03-08 09:50 B3B De Pein B1 - Sparta (W) B1 10 - 7 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
710 04-09-10 10:00 B4A De Pein B1 - CSL B1 4 - 5 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7162 08-03-08 18:00 B3B De Pein B1 - CSL B1 17 - 5 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7048 17-01-09 10:45 B4E De Pein B1 - De Granaet B2 4 - 4 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10104 05-04-08 11:00 B3B De Pein B1 - DTL B1 7 - 7 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9522 17-11-07 18:00 B3B De Pein B1 - V. en V. (G) B1 6 - 2 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6736 22-11-08 13:00 B4E De Pein B1 - MN en W B1 4 - 11 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14397 28-05-11 11:00 B3A De Pein B1 - OWK B1 7 - 7 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2000 22-09-07 11:00 B3D De Pein B1 - OKO/Bies B1 10 - 5 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10151 26-01-08 11:45 B3B De Pein B1 - Marfûgels/Stânfries BM2 9 - 8 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8156 05-01-08 11:00 B3B De Pein B1 - Veenwouden B1 22 - 5 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14229 17-05-08 11:00 B2D De Pein B1 - De Waterpoort B1 8 - 12 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15379 12-04-08 11:00 B2D De Pein B1 - Drachten/vd Wiel B1 3 - 4 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14633 07-06-08 11:15 B2D De Pein B1 - Harich B1 8 - 8 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6827 06-12-08 16:00 B4E De Pein B1 - Tietjerk B1 5 - 1 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
nb021 05-09-08 19:00 B3A De Pein B1 - De Hoeve B2 2 - 3 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3760 10-10-08 18:30 B3A De Pein B1 - De Driehoek B2 3 - 9 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3714 26-09-08 19:00 B3A De Pein B1 - Westergo B2 5 - 5 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7152 20-12-08 11:00 B4E De Pein B1 - SIM B1 3 - 5 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6915 07-03-09 11:00 B4E De Pein B1 - WIK'34 B1 5 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15263 10-04-09 19:00 B3L De Pein B1 - ODIS B1 15 - 2 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15266 08-05-09 19:00 B3L De Pein B1 - VZK B1 9 - 11 Douwekamp
14337 14-05-11 11:00 B3A De Pein B1 - VZK B1 10 - 12 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
840 09-10-10 11:00 B4A De Pein B1 - NKC (N) B1 11 - 1 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9325 22-01-11 10:50 B4B De Pein B1 - NKC (N) B1 13 - 6 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
780 25-09-10 11:00 B4A De Pein B1 - Sparta (Ze) B1 14 - 4 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9459 05-03-11 16:25 B4B De Pein B1 - Sparta (Ze) B1 11 - 0 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9195 11-12-10 10:00 B4B De Pein B1 - WSS B1 6 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9263 06-11-10 16:20 B4B De Pein B1 - Hoogkerk B2 11 - 6 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9128 27-11-10 16:20 B4B De Pein B1 - DWA/Argo B2 11 - 6 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9073 13-11-10 12:00 B4B De Pein B1 - Nic./Alfa-college B1 6 - 4 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2094 01-10-11 11:00 B4A De Pein B1 - Olympia (T) B1 7 - 5 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8441 12-11-11 11:05 B3C De Pein B1 - DOS'46 B2 15 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8433 19-11-11 10:00 B3C De Pein B1 - SIOS (W) B1 8 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8440 03-12-11 10:00 B3C De Pein B1 - Marknesse B1 9 - 4 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8438 14-01-12 11:00 B3C De Pein B1 - Meko'74 B1 8 - 6 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8436 05-03-12 19:00 B3C De Pein B1 - Koru B1 16 - 3 Dunoardhal
8443 10-03-12 11:00 B3C De Pein B1 - Roreko B1 8 - 7 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10595 07-04-12 11:00 B3C De Pein B1 - LDODK/AH Gorredijk B3 6 - 4 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10599 28-04-12 10:00 B3C De Pein B1 - TFS B1 3 - 7 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10605 19-05-12 11:00 B3C De Pein B1 - Frigro B1 8 - 7 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2014 31-08-13 10:00 B3B De Pein B1 - DOW B1 7 - 7 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2128 21-09-13 10:00 B3B De Pein B1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2 12 - 5 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2244 05-10-13 10:00 B3B De Pein B1 - MN en W B1 10 - 5 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3508 16-11-13 11:00 B3C De Pein B1 - Tietjerk B1 8 - 6 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3510 11-01-14 11:55 B3C De Pein B1 - Joure B2 14 - 2 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3506 25-01-14 12:00 B3C De Pein B1 - DOW B1 - Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3511 08-02-14 10:00 B3C De Pein B1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2 - Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3509 01-03-14 11:15 B3C De Pein B1 - MN en W B1 - Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3507 08-03-14 11:00 B3C De Pein B1 - It Fean B1 - Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9585 12-04-14 10:00 B3B De Pein B1 - De Hoeve B1 - Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9527 10-05-14 11:30 B3B De Pein B1 - NKC (N) B2 - Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8959 17-05-14 10:00 B3B De Pein B1 - DOS'46 B2 17 - 7 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8626 06-09-14 11:30 B2A De Pein B1 - DFD B1 9 - 4 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8638 20-09-14 11:30 B2A De Pein B1 - WWC B1 - Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8656 04-10-14 11:30 B2A De Pein B1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1 - Douwekamp

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9524 15-12-07 12:00 B3B CSL B1 - De Pein B1 8 - 14 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8060 11-11-06 12:00 B3B De Driehoek B1 - De Pein B1 9 - 3 H'veen (Sp.stad)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12668 29-05-07 20:00 B3D De Driehoek B1 - De Pein B1 6 - 2 Mildam
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3665 17-10-08 18:30 B3A De Driehoek B2 - De Pein B1 1 - 8 Mildam
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6682 15-11-08 13:35 B4E De Granaet B2 - De Pein B1 9 - 11 Dokkum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3746 03-10-08 19:00 B3A De Hoeve B2 - De Pein B1 2 - 4 De Hoeve
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
23114 22-10-05 10:00 B2J De Lauwers B1 - De Pein B1 2 - 8 Warfstermolen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8056 03-02-07 14:50 B3B DES (N) B2 - De Pein B1 8 - 6 Norg
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2265 15-09-07 13:30 B3D DES (N) BM2 - De Pein B1 2 - 8 Norg
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
801 02-10-10 12:00 B4A DIO B1 - De Pein B1 10 - 6 Oosterwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
48746 22-04-06 13:30 B4H DIO B1 - De Pein B1 7 - 4 Oosterwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
22224 08-10-05 11:00 B2J DOW B1 - De Pein B1 5 - 5 Oostermeer
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6937 14-02-09 15:00 B4E DOW B1 - De Pein B1 3 - 4 Bergum (West)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15264 05-06-09 19:15 B3L DOW B1 - De Pein B1 3 - 7 Oostermeer
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
768 18-09-10 12:30 B4A Drachten/vd Wiel B3 - De Pein B1 2 - 12 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14226 31-05-08 13:15 B2D Drachten/vd Wiel B1 - De Pein B1 9 - 3 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8054 10-03-07 16:50 B3B Drachten/vd Wiel B2 - De Pein B1 5 - 11 Drachten (Drait)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12708 12-05-07 10:00 B3D Drachten/vd Wiel B2 - De Pein B1 3 - 10 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
420584 03-12-05 16:35 B3E Drachten/vd Wiel BM3 - De Pein B1 0 - 9 Drachten (Drait)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10955 09-02-08 19:50 B3B DTL B1 - De Pein B1 9 - 7 Holwerd
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9362 18-12-10 16:55 B4B DWA/Argo B2 - De Pein B1 6 - 11 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4717 30-09-06 10:30 B3G Flamingo's B1 - De Pein B1 4 - 4 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14386 21-05-11 13:30 B3A Frigro B1 - De Pein B1 12 - 6 Gerkesklooster
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15069 26-04-08 12:15 B2D Harich B1 - De Pein B1 7 - 5 Harich
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420514 18-02-06 15:35 B3E Harkema B1 - De Pein B1 8 - 8 Harkema
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9490 26-02-11 15:40 B4B Hoogkerk B2 - De Pein B1 5 - 11 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
21366 01-10-05 10:00 B2J Invicta B1 - De Pein B1 8 - 3 Kollum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4719 14-10-06 11:15 B3G Invicta B1 - De Pein B1 3 - 14 Kollum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5090 20-10-07 11:00 B3D Invicta B1 - De Pein B1 - Kollum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2592 08-10-11 10:00 B4A Invicta B1 - De Pein B1 1 - 8 Kollum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
870 16-10-10 11:30 B4A LDODK/AH Gorredijk B2 - De Pein B1 9 - 3 Gorredijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12629 07-04-07 10:30 B3D LDODK/AH Gorredijk B2 - De Pein B1 10 - 1 Gorredijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8055 27-01-07 15:50 B3B Lintjo B1 - De Pein B1 8 - 7 Noordwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10500 16-02-08 14:00 B3B Marfûgels/Stânfries BM2 - De Pein B1 9 - 6 Grou
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7096 24-01-09 13:30 B4E MN en W B1 - De Pein B1 17 - 7 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9305 19-02-11 12:00 B4B Nic./Alfa-college B1 - De Pein B1 6 - 9 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4768 09-09-06 11:45 B3G Nij Libben BM1 - De Pein B1 1 - 10 Rinsumageest
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9083 20-11-10 14:15 B4B NKC (N) B1 - De Pein B1 3 - 12 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8058 16-12-06 12:20 B3B NKC (N) B2 - De Pein B1 3 - 6 Marum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15267 15-05-09 19:15 B3L ODIS B1 - De Pein B1 2 - 8 Elsloo
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
420534 10-12-05 13:15 B3E Oerterp B2 - De Pein B1 7 - 2 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1987 15-10-11 12:00 B4A Olympia (T) B1 - De Pein B1 3 - 10 Twijzel
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2263 27-10-07 12:15 B3D Olympia (T) BM1 - De Pein B1 5 - 11 Twijzel
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14280 09-04-11 17:00 B3A OWK B1 - De Pein B1 8 - 5 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8059 25-11-06 18:00 B3B SCO B2 - De Pein B1 9 - 3 Wolvega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6792 29-11-08 12:05 B4E SIM B1 - De Pein B1 10 - 7 H'veen (BW)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10145 12-01-08 14:00 B3B Sparta (W) B1 - De Pein B1 5 - 8 Grou
9225 15-01-11 16:30 B4B Sparta (Ze) B1 - De Pein B1 0 - 8 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
48686 08-04-06 11:30 B4H Sparta (Ze) B2 - De Pein B1 2 - 4 Zevenhuizen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2036 21-09-11 19:00 B4A TFS B1 - De Pein B1 2 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420554 28-01-06 10:55 B3E TFS B1 - De Pein B1 10 - 2 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7176 07-02-09 12:30 B4E Tietjerk B1 - De Pein B1 3 - 5 Annen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8901 19-01-08 17:00 B3B V. en V. (G) B1 - De Pein B1 3 - 8 Bergum (West)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11094 15-03-08 13:55 B3B Veenwouden B1 - De Pein B1 2 - 7 Veenwouden
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1420524 25-02-06 10:55 B3E VKC/AROBantennebouw B1 - De Pein B1 4 - 3 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
48896 13-05-06 11:15 B4H VKC/AROBantennebouw B1 - De Pein B1 6 - 2 Siegerswoude
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15265 24-04-09 18:30 B3L VZK B1 - De Pein B1 7 - 8 Haule
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14310 22-04-11 18:15 B3A VZK B1 - De Pein B1 10 - 2 Haule
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14630 24-05-08 11:00 B2D De Waterpoort B1 - De Pein B1 13 - 1 Sneek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3684 19-09-08 19:00 B3A Westergo B2 - De Pein B1 8 - 7 Bolsward
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
420564 19-11-05 16:05 B3E DOW/Wêz Handich B1 - De Pein B1 7 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7265 21-02-09 13:00 B4E WIK'34 B1 - De Pein B1 6 - 5 Veenwouden
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8057 20-01-07 15:40 B3B Wordt Kwiek BM2 - De Pein B1 4 - 4 Jubbega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9424 05-02-11 12:00 B4B WSS B1 - De Pein B1 10 - 6 Oude Pekela
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8432 26-11-11 14:30 B3C Meko'74 B1 - De Pein B1 7 - 4 Meppel
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8435 10-12-11 17:30 B3C DOS'46 B2 - De Pein B1 6 - 10 Nijeveen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8434 07-01-12 15:15 B3C Marknesse B1 - De Pein B1 7 - 8 Marknesse
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8439 21-01-12 15:10 B3C SIOS (W) B1 - De Pein B1 2 - 8 Wolvega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8437 11-02-12 15:30 B3C Roreko B1 - De Pein B1 5 - 9 De Wijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8442 18-02-12 13:15 B3C Koru B1 - De Pein B1 5 - 8 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10602 12-05-12 11:00 B3C CSL B1 - De Pein B1 3 - 9 Britsum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10606 02-06-12 10:00 B3C Olympia (T) B1 - De Pein B1 5 - 1 Twijzel
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2241 07-09-13 12:00 B3B MN en W B1 - De Pein B1 7 - 8 Hijum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2240 14-09-13 11:30 B3B Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2 - De Pein B1 2 - 6 Reduzem
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2239 28-09-13 14:00 B3B DOW B1 - De Pein B1 - Oostermeer
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3663 09-11-13 14:40 B3C Tietjerk B1 - De Pein B1 4 - 7 Hardegarijp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3418 30-11-13 13:00 B3C DOW B1 - De Pein B1 9 - 3 Bergum (West)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3752 07-12-13 14:30 B3C MN en W B1 - De Pein B1 4 - 6 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3513 21-12-13 13:10 B3C It Fean B1 - De Pein B1 10 - 12 Surhuisterveen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3859 04-01-14 18:00 B3C Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2 - De Pein B1 6 - 10 Grou
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3853 22-02-14 14:50 B3C Joure B2 - De Pein B1 - Joure
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10225 29-03-14 12:15 B3B DOS'46 B2 - De Pein B1 - Nijeveen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9621 19-04-14 15:00 B3B NKC (N) B2 - De Pein B1 - Marum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9653 24-05-14 12:45 B3B De Hoeve B1 - De Pein B1 12 - 5 De Hoeve
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8622 30-08-14 11:15 B2A Invicta B1 - De Pein B1 - Kollum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8680 13-09-14 12:00 B2A Flamingo's B1 - De Pein B1 12 - 3 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8659 11-10-14 12:30 B2A De Waterpoort B1 - De Pein B1 - Sneek