logo

Team Boelenslaan D1

Naam
Boelenslaan D1

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team Boelenslaan D1 van club

Klasse Seizoen Periode
class-icon D3E 2010-2011 1e helft veld
class-icon D3J 2010-2011 2e helft veld
class-icon D3A 2001-2002 1e helft veld
class-icon D3A 2011-2012 2e helft veld
class-icon D3A 2012-2013 1e helft veld
class-icon D3C 2012-2013 2e helft veld
class-icon D3D 2013-2014 Zaal

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1544 02-10-10 11:00 D3E Boelenslaan D1 - Harkema D1 3 - 1 Boelenslaan
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1444 18-09-10 11:00 D3E Boelenslaan D1 - De Pein D2 6 - 0 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14910 09-04-11 11:00 D3J Boelenslaan D1 - De Pein D2 7 - 2 Boelenslaan
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15034 14-05-11 10:00 D3J Boelenslaan D1 - It Fean D2 8 - 1 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1304 14-09-10 18:30 D3E Boelenslaan D1 - Wêz Fluch/Wêz Warber D3 3 - 0 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15096 21-05-11 11:00 D3J Boelenslaan D1 - NKC (N) D2 3 - 3 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11208 07-04-12 11:00 D3A Boelenslaan D1 - It Fean D1 1 - 18 Boelenslaan
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11304 14-04-12 11:00 D3A Boelenslaan D1 - Drachten/vd Wiel D2 1 - 14 Boelenslaan
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11400 12-05-12 11:00 D3A Boelenslaan D1 - De Pein D1 1 - 7 Boelenslaan
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1632 10-10-12 18:30 D3A Boelenslaan D1 - DIO D2 3 - 6 Boelenslaan
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1643 22-09-12 11:00 D3A Boelenslaan D1 - Drachten/vd Wiel D3 1 - 4 Boelenslaan
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1616 13-10-12 11:00 D3A Boelenslaan D1 - Invicta D1 - Boelenslaan
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
16066 20-04-13 10:00 D3C Boelenslaan D1 - DOW D1 4 - 2 Boelenslaan
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
16154 13-04-13 10:00 D3C Boelenslaan D1 - DTS (S) D1 1 - 2 Boelenslaan
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
16308 25-05-13 10:00 D3C Boelenslaan D1 - De Pein D2 4 - 1 Boelenslaan
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5109 23-11-13 09:00 D3D Boelenslaan D1 - CSL D2 3 - 1 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5110 14-12-13 14:00 D3D Boelenslaan D1 - LDODK/AH Gorredijk D4 6 - 4 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5111 28-12-13 11:00 D3D Boelenslaan D1 - Oerterp D1 7 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5113 01-02-14 09:00 D3D Boelenslaan D1 - De Granaet D1 - Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5112 08-02-14 12:00 D3D Boelenslaan D1 - De Pein D1 - Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5108 08-03-14 13:00 D3D Boelenslaan D1 - Udiros D1 - Dunoardhal

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15130 28-05-11 10:00 D3J De Pein D2 - Boelenslaan D1 2 - 7 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1470 25-09-10 11:00 D3E It Fean D2 - Boelenslaan D1 2 - 8 Surhuisterveen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14947 23-04-11 10:00 D3J It Fean D2 - Boelenslaan D1 1 - 8 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14825 02-04-11 14:00 D3J NKC (N) D2 - Boelenslaan D1 3 - 1 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1370 11-09-10 10:45 D3E Veenwouden D2 - Boelenslaan D1 2 - 2 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1632 16-10-10 09:00 D3E WIK'34 D1 - Boelenslaan D1 - Damwoude
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11125 31-03-12 11:00 D3A De Pein D1 - Boelenslaan D1 8 - 0 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11357 28-04-12 11:30 D3A Drachten/vd Wiel D2 - Boelenslaan D1 9 - 0 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11461 19-05-12 11:30 D3A It Fean D1 - Boelenslaan D1 17 - 0 Surhuisterveen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1601 29-09-12 10:00 D3A Wêz Fluch/Wêz Warber D1 - Boelenslaan D1 7 - 2 Goutum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1606 06-10-12 11:00 D3A It Fean D1 - Boelenslaan D1 9 - 2 Surhuisterveen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1627 20-10-12 10:00 D3A De Pein D2 - Boelenslaan D1 2 - 2 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
16111 06-04-13 11:15 D3C De Pein D2 - Boelenslaan D1 2 - 4 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
16196 27-04-13 11:00 D3C DTS (S) D1 - Boelenslaan D1 1 - 3 Surhuizem
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
16242 11-05-13 10:15 D3C DOW D1 - Boelenslaan D1 1 - 3 Oostermeer
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5213 30-11-13 10:00 D3D De Granaet D1 - Boelenslaan D1 5 - 5 Dokkum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5195 07-12-13 12:00 D3D De Pein D1 - Boelenslaan D1 3 - 3 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4791 21-12-13 15:15 D3D Udiros D1 - Boelenslaan D1 2 - 2 Nieuwehorne
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4968 11-01-14 12:00 D3D LDODK/AH Gorredijk D4 - Boelenslaan D1 3 - 7 Gorred (Kortez)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5171 25-01-14 09:00 D3D Oerterp D1 - Boelenslaan D1 - Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4871 15-02-14 13:05 D3D CSL D2 - Boelenslaan D1 - Stiens